Поділитись:

У моноспектаклі «16+» лучанам розповіли, про що мовчать чоловіки (фото)

Субота, 23 лютого 2019, 12:00

У Луцьку відбулася вистава із відміткою «16+». Так, за кілька годин заслужений артист України Олексій Гнатковський розповів містянам, про що мовчать чоловіки.

На моноспектакль зібралися і чоловіки, і жінки 22 лютого у Палаці культури.

Інтригуюча та цікава назва дійства «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» зібрала у залі глядачів різного віку, які все ж хотіли почути відповідь на головне запитання моноспектаклю.

«Мене звати Олексій і я сьогодні розкажу вам про дикуна – про печерну людину», – заінтригував актор.

А згодом додав, що він часто думає про дикуна.

«Навіть звертаюся до нього за порадами. Я порівнюю себе з ним. Більшість із нас, у тому числі я, донедавна уявляли собі дикуна стереотипічно. Це така мавпа величезна, він біля 2 метрів росту, повністю мохнатий. Він бачить жінку, бере дрючок, валить її по голові, бере за волосся і тягне до себе в печеру. Насправді – ні. Дикун обожнював жінок, він боготворив їх», – розповів актор.

За кілька митей Олексій Гнатковський вже порівнював ігри, в які бавилися дівчата і хлопці, потім пояснював, що мислення чоловіків і жінок відрізняється, а з часом розповів про стосунки зі своєю дружиною.

Веселі історії та іронія імпонувала залу і з задніх рядів доносився дзвінкий жіночий сміх.

Варто зауважити, що п’єса давно була написана американським сімейним психологом, а також за сумісництвом актором – Робом Беккером. І її прем’єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року. Однак з того часу вистава не сходить зі сцен по всьому світу, та навіть занесена до Книги театральних рекордів як найбільш довгограюче one-man show.

Цікава і весела подача, приклади з життя та акторська гра – все це стало факторами успішності вистави про дикуна в Луцьку.

Завжди актуальна тема відносин чоловіка та жінки, обіграна талантом актора, змогла зачепити та розвеселити луцьку публіку. Глядачі, за кілька годин моноспектакля однозначно змогли дати для себе відповідь на запитання «Як змиритися та ужитися зі своєю другою половинкою?».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Театр «Чорний квадрат» знову розважатиме лучан у «Промені»

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2019
20:00
23 травня 2019