Поділитись:

В "Укрзалізниці" розповіли, що робити, якщо ви забули речі в поїзді

Вівторок, 26 лютого 2019, 02:38

У 2018 році в бюро знахідок надійшло 1 269 речей, власники забрали тільки п'яту частину. Пасажири поїздів найчастіше забувають свої мобільні телефони, парасольки та одяг.

Про це повідомляють в прес-службі "Укрзалізниці", пише theБабель.

Там зазначають, що коли пасажир вийшов з вагона на шляху прямування поїзда і відразу помітив, що забув у вагоні речі, він повинен звернутися до начальника тієї станції (вокзалу), на якій вийшов, і написати заяву. Пасажир має в заяві вказати номер вагона і місце, які він займав, описати забуті речі та зазначити найближчу станцію, на яку бажає їх перевезти.

"Якщо речі були загублені та знайдені не в поїзді, а на певній станції, то вони на цій станції і зберігаються. Пасажирам їх видають лише після перевірки документів, що посвідчують особу.

Про забуті чи загублені речі пасажири можуть повідомляти в контактний центр за номером телефона 0 800 50 31 11 (дзвінки безкоштовні)", – зазначають в "Укрзалізниці".

Найчастіше люди забувають речі на станції "Київ-Пасажирський", де найбільше пасажирів. Звідси речі потрапляють у бюро знахідок.

"Щоб забрати вилучені речі з бюро знахідок станції "Київ-Пасажирський", пасажир повинен у заяві зробити опис речей. Якщо речі зберігалися в автоматичних камерах схову, необхідно вказати номер комірки і шифр, або надати жетон, або за наявності розрахунковий чек", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на честь Міжнародного жіночого дня, який відзначають 8 березня, "Укрзалізниця" призначила 17 додаткових поїздів. Вони курсуватимуть у найбільш популярних напрямках – з Києва до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Дніпра, Одеси та інших міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квитки мають здорожчати вдвічі, – "Укрзалізниця"

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 серпня 2019
15 серпня 2019
14:31
10:00
14 серпня 2019
13 серпня 2019
12 серпня 2019