Поділитись:

Нещасні в шлюбі? Справа в генетиці!

Середа, 06 березня 2019, 07:25
ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ

Люди закохуються з багатьох причин – наявність спільних  інтересів, цінностей або ж фізичного потягу.  Насправді, коли люди одружуються, їх довгострокове щастя може залежати і від індивідуальних генів кожного з подружжя, – виявили вченні Єльської школи дослідників громадського здоров'я.

Дослідження, опубліковане в  американському журналі PLOS One, показало роль генетичної варіації та її вплив на гормон, який відіграє важливу роль у соціальних зв'язках – окситоцин.

Автор дослідження, Джоан Монін, доцент у Єльській школі громадського здоров'я, та його колектив вивчали 178 подружніх пар у віці від 37 до 90 років. Кожен з учасників пройшов опитування, у якому було визначено їх рівень задоволення сімейним життям, а також всі учасники повинні були надати зразки слини для генотипування.

Як повідомляє інтернет-портал texnology.org, дослідники виявили, що коли хоча б один партнер мав генетичну варіацію, відому як генотип GG в рецепторі гена окситоцину, подружжя відчувало значно більшу подружню задоволеність і почуття безпеки в їхньому шлюбі. Такі пари були більш щасливими в порівнянні з іншими, які мали різні генотипи.

«У шлюбі на людей мають  вплив не лише спільний досвід з партнером, а також і генетичні схильності кожного із подружжя», – стверджує Джоан Монін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Відмовилася від аборту, то подивися, ЩО ти народила"

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:00
06 грудня 2019
16:05