Поділитись:

Одна на всіх: в Україні хочуть відмовитися від радіоточок у кожній квартирі

Середа, 06 березня 2019, 16:32

В Україні пропонують скасувати застарілу норму щодо проектування радіоточки в кожній квартирі.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, – повідомляє Урядовий портал.

Мністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує вилучити застарілу радянську норму щодо необхідності обов’язково проектувати радіоточки в кожній квартирі.  

«У наших будівельних нормах досі містяться такі застарілі вимоги, як обов’язкове облаштування радіоточок у кожній квартирі. Звичайно, що зараз таке зобов’язання недоцільне та неактуальне. І до того ж це зайві витрати на оплату квартири. Яка наша пропозиція? Відмінити обов’язкове влаштування цих радіоточок у кожній квартирі, але залишити проектування таких установок по одній на будинок, щоб у разі екстрених та інших надзвичайних ситуацій черговий або консьєрж будинку міг оперативно отримати інформацію та сповістити жителів», – написав він.

Лев Парцхаладзе додав, що сьогодні для отримання та передачі інформації у разі можливих екстрених та інших надзвичайних ситуацій використовується мобільний зв’язок. Проте у випадках, коли такий зв’язок заглушується або блокується, радіоточки є альтернативою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні будуватимуть дитячі майданчики на дахах споруд

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2019
12 жовтня 2019
11 жовтня 2019
10 жовтня 2019
09 жовтня 2019
08 жовтня 2019
05 жовтня 2019
02 жовтня 2019