Поділитись:

Волинський суддя пройшов до Верховного Суду

Четвер, 07 березня 2019, 00:32

Суддя Апеляційного суду Волинської області Андрій Грушицький отримав один із найкращих результатів у конкурсі до Верховного Суду України.

Про це йдеться у результатах конкурсу, оприлюднених 6 березня судово-юридичною газетою «Суд.інфо», – каже Волинь24.

Загалом другий конкурс до найвищої судової інстанції – Верховного Суду – оголосили 2 серпня минулого року. До Вищої кваліфікаційної комісії суддів надійшло 659 заяв. Після анонімного тестування, практичних завдань та спеціальної перевірки до фінального етапу (співбесіди) дійшло менше половини кандидатів – лише 235 претендентів. Кожен із них претендував на посаду в одному із чотирьох касаційних судів Верховного Суду: цивільному, адміністративному, кримінальному чи господарському.

Після співбесід оприлюднили загальні результати конкурсу.

Волинський суддя Андрій Грушицький подавав заяву до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. За результатами всіх випробувань він здобув 4 місце серед 152 кандидатів, які претендували на високу посаду у цивільному судочинстві.

Андрій Грушицький із 2007 до 2013 року працював суддею Луцького міськрайонного суду. У 2013 році перейшов до Апеляційного суду Волинської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від ювелірних виробів до алкоголю: на Волині засудили серійних крадіїв

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:31
18 червня 2019