Поділитись:

"Щаслива, що була в Україні", – Генконсул Польщі про Луцьк

Понеділок, 02 травня 2016, 21:01

Генеральний консул Республіки Польща Беата Бживчи поділилася своїми враженнями про Україну та Луцьк.

Про те, як їй жилося у сусідній країні, пані Беата розповіла у коментарі діловому виданню Волині "Конкурент".

"Раніше я відвідувала Україну тільки як турист, і це зовсім інакше, як тут почнеш жити і працювати. Враження різні. Із одноко боку дуже приємні, відверті люди. З іншого боку – незрозуміла для мене система, в якій доводиться жити українцям. І це контраст, який я бачу. Спочатку досить важко було працювати. Це був мій перший досвід роботи в країні, яка є нашим східним сусідом. Я не знала, як тут працюватиметься", – підкреслила Беата Бживчи.

Генконсул зазначила: якщо матиме нагоду повернутися до України, чи працювати у інших країнах колишнього радянського простору, то матиме відповідний досвід.

"На моїх очах багато змінилося. Ми разом пережили час Революції Гідності. Майже щодня ми стояли разом з українцями на Майдані та слідкували за всіма цими подіями, які відбувалися і в Києві, і в інших містах. У рамках нашого консульського округу зустрічалися з різними представниками і державних структур, і громадських організацій. Це була можливість бути в середині важливих подій в Україні. Я щаслива, що була в Україні, коли відбувалися великі зміни. Я продовжуватиму слідкувати в Польщі за тим, що відбуватиметься у вашій країні. Я є великим симпатиком України, і буду вболівати за те, щоб усе вдалося, хоча це довгий шлях", – каже дипломат.

Також пані Беата відмітила призначення відомого польського політика, колишнього міністра фінансів Лєшика Бальцеровича представником Президента України в уряді.

"Думаю, що ці жорсткі реформи, які пройшла Польща в 90-х роках, вдасться реалізувати і в Україні", – підсумувала Генконсул.

Нагадаємо, що Беата Бживчи залишає роботу в Луцьку та повертається працювати в Польщу.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 лютого 2019
08 лютого 2019
07 лютого 2019
06 лютого 2019
05 лютого 2019
04 лютого 2019
03 лютого 2019
01 лютого 2019
20 січня 2019
17 січня 2019
11 січня 2019
05 січня 2019