Поділитись:

"Мерзотне політиканство", – бійці 14 ОМБР про банер в Луцьку

Четвер, 14 березня 2019, 11:37

Бійці 14-ї ОМБР обурені тим, що політтехнологи використали їх у скандальному банері, розміщеному в Луцьку.

Про це повідомила прес-служба 14-ї ОМБР у мережі Facebook.

Нагадаємо: у Луцьку напередодні візиту Президента України Петра Порошенка невідомі вивісили на 16-поверхівці в центрі великий банер із написом: «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР (окрема механізована бригада). Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає».

Військові володимир-волинської бригади обурені такими діями. 

Публікуємо заяву прес-служби без змін:

"Ми, бійці та ветерани 14-ї омбр, що є правонаступницею 51-ї бригади, з місцем дислокації у Володимирі-Волинському, глибоко обурені намаганнями втягнути нас та славне ім’я наших загиблих побратимів у мерзотне політиканство. Використання нашого імені у політтехнологічному лайні вважаємо ницим, і не достойним честі солдата та офіцера української армії. 

Крім того, заявляємо, що інцидент з банером – це чергове намагання нечесних і продажних політиків збити приціл українському воїну і суспільству, підмінити пріоритети і розуміння того, хто є справжнім ворогом для України. Адже у 2014 році на полі під Волновахою нас розстрілювали та вбивали не Президент чи влада. Нас знищували добре вишколена, агресивна і нещадна армія Російської Федерації та її українські колаборанти. І особливо прикро, що наших загиблих побратимів вбивають знову. І роблять це брудні політикани плакатними фарбами, закупленими, можливо, за мерзенні гроші нашого головного ворога – нинішньої російської влади.

Наш приціл виставлений вірно, свого ворога ми знаємо і вміємо боронити від нього Україну. А куди ціляться псевдоукраїнські політикани? Знову в серце згорьованим матерям загиблих українських солдатів?

Честь маємо!"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк готується до приїзду Порошенка (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 серпня 2019
14 серпня 2019
20 травня 2019
11 травня 2019
10 травня 2019
07 травня 2019
24 квітня 2019
23 квітня 2019
14:30