Поділитись:

У Ковелі зібралася Рада регіонального розвитку (фото)

Четвер, 14 березня 2019, 16:40

На Волині триває підсумкова Рада регіонального розвитку. 

Зібралися на Раду 14 березня у Ковелі. Про це у Facebook повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Денис П’ятигорець.

Із його слів, розробили план розвитку області на майбутні три роки. Окрім розбудови інфраструктури області, є великі інвестиційні проекти в переробній, транспортній та туристичній галузях. 

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко звернув увагу на створенні індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької територіальної громад. Це буде логістично-виробничий комплекс для постачання на українські і європейські ринки товарів з України та держав Євразійського регіону.

Як зазначив він, в індустріальному парку буде створено митно-логістичний термінал з поєднанням вузької європейської та широкої української залізничних колій. Одночасно необхідно будувати сучасні транспортні коридори з Чорного моря до Балтики та з Європи через Одесу до країн Азії. Завдяки запуску індустріального парку буде створено 3 500 робочих місць, залучено понад 600 млн євро інвестицій. Проект планується реалiзувати впродовж 5-8 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пишіть листи: волинян закликають написати стратегію

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2019
20:00
14 вересня 2019
13 вересня 2019