Поділитись:

«Дбають про ворон і зневажливо ставляться до людей», – лучанка поскаржилася на ЖКП №2

Неділя, 17 березня 2019, 13:20

Лучанка повідомила, що вже третій рік як мешканці будинку №2, що по вулиці Даньшина, чекають коли ЖЕК№2 закінчить укладати асфальт під їх будинком. А тим часом, вони щоденно перечіплюються через щебінь, що залишили ремонтники.

Про це жінка Марія Будчик написала на платформі «Відкрите місто».

«Роблячи цей невеличкий шматок асфальтованої дороги ремонтники знесли паркан, що обгороджував квітник, і не поставили його назад, хоч мешканці просили,(в результаті паркан вкрали на металолом), перекинули поштовий ящик, який поставили на місце,але він в результаті їх дій не витримав лихої долі та й розвалився. А полагодити мають мешканці будинку своїм коштом, бо господаря до поштових скриньок я так і не знайшла», – написала авторка звернення.

Також додала, що мешканці цього будинку та двох сусідніх будинків що по вулиці Львівській 63 та 63а третій рік потерпають від несамовитого крику ворон, що прижились у дворі на двох деревах, які ростуть на середині дитячого майданчика.

«У минулому році на одному з цих дерев я нарахувала 17 воронячих гнізд. Заявка мешканців щодо кронування цих дерев і дозвіл ЖКП №2 є, однак далі цього діло так і не пішло. І ось весна, і ми знову маємо змогу насолоджуватись гучним воронячим співом та спостерігати, як у нас дбають про ворон і зневажливо ставляться до людей», – написала лучанка.

Та додала, що влітку під тими деревами пройти ніде, все земля у воронячому посліді.

«Іі то нічого, що там діти граються, ми ж любимо природу і бережемо птахів! А ще Бог зна скільки будемо збивати свої черевики на купах щебіню і ямах під нашим будинком», – обурилася жінка.

Нині проблема лишається відкритою, однак про неї сповістили Департамент житлово-комунального господарства.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На ДПЗ в будинку грибок роз’їв стіну, а в ЖКП кажуть, що сухо 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:30
16 листопада 2019
15 листопада 2019
08:40
14 листопада 2019