Поділитись:

Що робив актор Орландо Блум на Донбасі?

Середа, 04 травня 2016, 11:52

Відомий голлівудський актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум вперше прокоментував свій візит до Східної України.

На Донбасі він відвідав школи та дитсадки, які постраждали від військових дій, – інформує 24 канал.

"Я зустрів дітей, як 11-річна Ліана, яка ховалася у підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла або тепла, в той час як артобстріли знищували класи над її головою", –розповів Блум.

Актор відвідав класи, які розташовані всього в трьох кілометрах від передової і були пошкоджені від снарядів.

"Переживши такий страшний досвід, все, чого ці діти тепер хочуть — це повернутися до безпеки і рутини школи і планувати своє майбутнє", – заявив Орландо Блум.

Також під час свого візиту на Донбас Блум зустрівся з дітьми, які отримують психологічну підтримку і працюють з психологами.

"Освіта є важливим фундаментом для відновлення нового життя в безпечному і сприятливому середовищі для цих дітей", — зазначив посол доброї волі ЮНІСЕФ.

За інформацією організації, близько 580 тисяч дітей на сході України потребують допомогу і понад 230 тисяч дітей були змушені покинути свої будинки. Близько одна з п'яти шкіл і дитячих садків у регіоні були пошкоджені або зруйновані, близько 300 тисяч дітей потребують допомоги, щоб продовжити свою освіту.

Як відомо, напередодні Орландо Блум відвідав школу у Слов'янську і Краматорську. Він також проїхався ще кількома українськими містами.

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 лютого 2019
19 лютого 2019
14:00
18 лютого 2019
17 лютого 2019