Поділитись:

На Волині помер відомий хірург

Понеділок, 18 березня 2019, 12:15

16 березня на 68 році життя відійшов у вічність Володимир Іванович Бондаренко, хірург Шацької районної лікарні.

Про це повідомляє "Район.Шацьк".

Володимир Іванович був одним з найдосвідченіших і найбільш професійних лікарів медичної установи. За майже 40 років роботи у медичному закладі до хірурга зверталися не лише місцеві жителі, а й мешканці різних куточків України і навіть Білорусі, Росії, які приїжджали в Шацьк на відпочинок. Жодного свого пацієнта кваліфікований хірург не залишив без уваги та допомоги.

Народився Володимир Бондаренко в селі Ковпаківка, що на Дніпропетровщині. Навчався в Дніпропетровському медичному училищі, потім два роки служив в армії. Після демобілізації вступив до Полтавського медичного інституту на лікувальний факультет.

У 1980 році молодого дипломованого спеціаліста-хірурга направили на Волинь, де рік проходив інтернатуру в Ковельській лікарні, а в 1981-у прийшов на роботу в Шацьку районну лікарню.

Обирався депутатом селищної та районної рад, на сесійних засіданнях піднімав питання не лише медичної галузі, а й озвучував проблеми жителів селища і району. Працював у лікарні навіть після того, як вийшов на заслужений відпочинок. Часто не мав ні вихідних, ні святкових днів, сумлінно виконуючи свою благородну і почесну місію – дарувати людям здоров'я, рятуючи їхні життя, позбавляючи їх болю і вселяючи надію.

ІА "Конкурент" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Володимира Івановича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відійшов у вічність керівник оркестру Волинського народного хору

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 липня 2019
15:00
08:30
21 липня 2019