Поділитись:

У депутата Волиньради провели обшуки через продані GPS-трекери

Вівторок, 19 березня 2019, 16:15

У січні в житлі та у магазині голови фракції "Самопоміч" у Волинській обласній раді Бориса Бабійчука СБУ проводила обшуки.

Про це повідомляє інший депутат Волиньради Костянтин Зінкевич.

Політик зазначив, що обшуки стали наслідком виявленої апаратури у бідівлі облради, яка, ймовірно, могла використовуватися для прослуховування. Зінкевич зауважив, що Борис Бабійчук – підприємець, який займається продажем комп'ютерної техніки. Він каже, що упродовж року (після інциденту у Волиньраді) до нього в магазин приходив чоловік, який просив привезти йому GPS-трекери певної моделі. Бабійчук відповідав, що таким товаром не торгує.

Згодом, зі слів Зінкевича, Борис придбав декілька трекерів для дітлахів (для поїздки у гори) та кілька "взяв зверху", щоб "відбити" власні витрати. Він зателефонував чоловіку, який хотів таке обладнання, той їх купив, а працівники СБУ задокоментували факт незаконного продажу і згодом провели обшуки у депутата, вилучивши інші GPS-трекери. Обшуки були проведені в рамках кримінального провадження відкритого з приводу знайденого ретранслятора у стінах будівлі  Волиньраді.

Костянтин Зінкевич переконаний, що згадана справа не варта "виїдженого яйця", але саме так, на його думку, здійснюються політичні репресії. 

"Хто заходив у будівлю Волинської обласної ради, будьте готові до обшуків. Особливо ті, хто говорить правду і не підлизує діючій владі", – резюмував він.

Нагадаємо: під час 19-ї сесії Волинської обласної ради голова облради Ігор Палиця повідомив про виявлення під дахом будівлі "невідомої апаратури".

З його слів, фахівці припускають, що це пристрій підсилює сигнал жучків, встановлених в облраді. На місці поліцейські Луцького відділу поліції встановили, що виявлене обладнання є ретранслятором, призначеним для підсилення сигналу радіозв'язку між портативними радіостанціями. Відомості внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відроджена "Самопоміч" у Волиньраді: куди подівся Імберовський?

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 серпня 2019
21 серпня 2019
29 липня 2019
26 липня 2019
17 червня 2019
04 червня 2019
16 травня 2019
23 квітня 2019
22 березня 2019
18 березня 2019
11:05
07 березня 2019
09:00
27 лютого 2019