Поділитись:

Пенсіонерки намагалися "порішати" ліцензію для волинського підприємства

Середа, 20 березня 2019, 12:20

Пенсіонерок, які взялися за гроші "вирішити" у столиці для волинського підприємства питання про надання ліцензії на будівництво, судитимуть. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині. 

До суду скерували обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 60-річною жителькою Києва шахрайства та підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, а 63-річною лучанкою – пособництва у замаху на надання неправомірної вигоди.

Спритниці-пенсіонерки, які у свій час обіймали посади у Державній архітектурно-будівельній інспекції України та Управлінні ДАБІ у Волинській області, взялися "вирішити питання" зі своїми столичними нині працюючими колегами про надання одному з луцьких господарських товариств ліцензії на провадження діяльності з будівництва.

Оцінивши послуги у 550 доларів США, вони переконали чоловіка у необхідності передати через них цю суму посадовцям Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Удень 17 січня 2019 року він привіз обумовлену суму в Київ та передав столичній спритниці, яку одразу затримали на місці вчинення злочину працівники прокуратури Волинської області спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Невдовзі обидві жінки, які щиро розкаялися у скоєному, постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 серпня 2019
15 серпня 2019