Поділитись:

Де купити шини онлайн?*

Понеділок, 25 березня 2019, 12:20

Шини для авто як і взуття мають властивість зношуватись. Якщо в старому взутті нам ще може буди зручно, то такий елемент автомобіля може спричинити аварію. Наш інтернет-магазин пред’являє вам широкий асортимент різних шин у Луцьку, Львові та інших містах України. Ми відрізняємося від інших не тільки великим каталогом, але і вигідною ціновою політикою. На складі сайту представлені найрізноманітніші моделі від вітчизняних і закордонних виробників. Наші товари – це еталон якості, безпечності й надійності. Якщо хочете купити шину у Львові чи Луцьку через наш інтернет-магазин, то ми гарантуємо зручний і багатофункціональний товар, якому не страшні будь-які труднощі. Шина Львів, яку ви можете придбати для свого авто в інтернет магазині prokoleso.ua буде надійною і якісною.

Особливості вибору шини

Якщо ви зібрались придбати шини у Львові, то спочатку потрібно орієнтуватися на деякі критерії вибору:

 1. Типорозмір. Потрібно уважно стежити, щоби покупка відповідала розмірам виробника.
 2. Сезонність. Гума на машині має залежати від сезону, адже дороги взимку і влітку відрізняються через кліматичні умови.
 3. Стиль водіння. Ріні шини повинні бути, якщо стиль відрізнятися, до прикладу один чоловік їздить спокійно, другий – агресивно.
 4. Матеріал виготовлення. Потрібно підбирати продукцію с високоякісних матеріалів, які здатні прослужити не один рік.

Купити шини у Львові та Луцьку><span class=Купити шини у Львові та Луцьку

Різновиди продукції

Дуже багато автомобілістів намагаються зекономити на виборі зимнього товару(гуми), купуючи при цьому лише один варіант – ще всесезонна резина. Поділяють продукцію на дві категорії: літня і зимня гума. При підборі треба враховувати те, що зимня резина має здатність зчіплювати властивості на 10% після зимнього періоду. Згодом зменшиться й еластичність. Продукцію с протекцією 4-5мм можна використовувати в вигляді літної гуми. Замовити шини у Львові – це можливість надійно, безпечно і зручно керувати автомобілем і не втрапити в дорожню пригоду.

Переваги нашого магазину

Далеко не кожен інтернет-магазин зуміє запропонувати автомобілістам такий великий асортимент. На сайті Prokoleso покупці можуть оцінити не лише різноманіття варіантів і розмірів, а також підібрати літню, зимню якісну резину за лічені хвилини не виходячи з дому. Основними перевагами нашої продукції є:

 • Довговічність;
 • Відмінні технічні дані;
 • Експлуатаційна якість;
 • Доступні кошти на придбання;
 • Наявність сертифікатів, що підтверджують якість;
 • Швидка доставка не тільки по Львову, але по Києву й іншим містам України;
 • Зручний спосіб оплати замовлення;
 • Досвідчений персонал, готовий допомогти в будь-якому питанні.

Ми пропонуємо купити товари під будь-які ваші вимоги. Що стосується шин у Львовіпо доступній ціні, то потрібно зазначити, що вони доступні, але відрізняються від виробника, дизайну, розмірів і матеріалів. Наш інтернет-магазин стане у пригоді для кожного володаря «залізного коня».

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 квітня 2019
10 квітня 2019
05 квітня 2019
24 листопада 2018
23 листопада 2018
08 листопада 2018
22 серпня 2018
21 березня 2018
14 лютого 2018
07 лютого 2018
21 січня 2018
18 січня 2018
25 липня 2017
03 липня 2017
02 червня 2017
20:00