Поділитись:

У місті відбувся перший фотоквест «Відкрий Луцьк» (фото)

П'ятниця, 29 березня 2019, 16:55

Аби школярі не сиділи вдома під час весняних канікул, у КЗ «Центр національного-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» закликали охочих стати учасниками фотоквесту «Відкрий Луцьк».

Дійство стартувало на Замковій площі 29 березня.

Зі слів представника Центру соціально-патріотичного виховання Максим Каширця, такий фотоквест – це новий погляд на рідне місто, незнані маршрути та неповторна атмосфера Луцька.

«Його основна мета – це аби молодь, школярі, які сьогодні на канікулах, подосліджували наше місто, провели час не лише вдома за комп’ютером, а могли на свіжому повітрі відвідати куточки міста, де вони бувають дуже рідко. Все це подаємо у форматі фотоквесту, аби школярі не лише пройшлися по цих місцинах, а й могли пофантазувати і пофотографувати», – розповів Максим.

Та додав, що кожна команда має проявити свою творчість та креативність.

«Квест складається з того, що команди, в яких від трьох до п’яти учасників, отримують завдання, що дають певний сюжет для фото. Що буде зображено на фото – вирішує команда. Ми ж будемо оцінювати їх оригінальність та якість готових фотографій. Нині зареєстровано 10 команд, це біля 50 учасників», – зауважив представника Центру соціально-патріотичного виховання.

Окрім школярів, до участі у фотоквесті «Відкрий Луцьк» долучилися й студенти «Університету третього віку».

«Наші студенти третього віку мають життєвий досвід, величезний досвід проведення різних заходів. Коли ми побачили оголошення, то навіть не було питань, що ми можемо тут не взяти участі. У нас сьогодні потужна команда і ми думаємо, що станемо переможцями. З нами професійний фотограф, всі усміхнені, готові йти в бій, тому, думаю, що молодь має брати з нас приклад», – оптимістично налаштована зауважила заступник голови правління «Центру освіти «Університет третього віку» Катерина Мельник.

Опісля виконання усіма командами завдань, відбудеться нагородження призами, які популяризують Луцьк. Також фотографії команд опублікують у соціальних мережах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: До Великодня у «Промені» організовують розважальну програму для дітей

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 вересня 2019
12:00