Поділитись:

Художниця створила портрет Порошенка з обгорток 20 кг шоколаду Roshen і снарядів із Донбасу

П'ятниця, 29 березня 2019, 23:33

Українська художниця Дар'я Марченко зробила величезний портрет президента Петра Порошенка. Для його створення вона використовувала обгортки приблизно 20 кг солодощів і 4 000 снарядів, зібраних у зоні війни на Донбасі. Картину художниця назвала «Обличчя корупції» (The Face of Corruption).

Про це розповідає theБабель, посилаючись на AFP.

Яскравий образ Порошенка, зроблений з різнокольорових обгорток кондитерських виробів марки Roshen і обрамлений кулями, займає половину стіни київської квартири Марченко.

«Є відчуття, що нам запропонували солодке, але не дали його. Так що ж у нас є? У нас є порожня обгортка — залишки», — сказала художниця, маючи на увазі нездійснені надії через п'ять років після революції.

«Це також символ бізнесу... Бізнес є пріоритетом нашого президента», – додала вона.

У 2015 році Дар'я Марченко і Даніель Д Грін разом створили картину «Обличчя війни» – портрет президента Росії Володимира Путіна, зроблений з понад 5 000 патронів, зібраних на Донбасі. Після цього пара отримала погрози та вирішила залишити країну. Працюючи у США, вони привернули увагу ще однією масштабною роботою — цього разу портретом президента Дональда Трампа, зробленим із монет і фішок казино.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зеленський, Тимошенко, Порошенко –  в принципі, це політики не проросійські», –  Вадим Карасьов в ефірі "Протилежного Погляду"

Надрукувати
мітки:
коментарів