Поділитись:

У Польщі священики палили книги про Гаррі Поттера

Середа, 03 квітня 2019, 03:53

Католицькі священики у Польщі спалили книги, які вони вважають блюзнірськими і такими, що ображають християнську релігію. У вогнищі опинилися, зокрема, й книжки про Гаррі Поттера.

Фонд "SMS із неба" оприлюднив на своїй сторінці у Facebook фотографії, на яких видно, як десятки книжок палають у вогні, – передає ВВС.

Інцидент стався у місті Кошалін, що в північно-західній Польщі. Автори публікації у підписі до знімків виправдовують спалення цитатами із Біблії.

Зокрема, вони наводять фрагмент з Діяння апостолів: "Деякі з тих, хто займався чаклунством, позбирали свої книжки й спалили їх на очах у громади. Коли ж підрахували вартість тих книжок, то виявилося, що вони коштують близько п'ятдесяти тисяч срібних монет".

Окрім "Гаррі Поттера" у вогнищі можна розгледіти також книгу "Сутінки" і видання індійського духовного лідера Ошо.

Книги про "Гаррі Поттера", написані британською письменницею Джоан Ролінг, вважаються одними із найпопулярніших художніх творів в історії видавничої справи – в усьому світі було продано понад 500 мільйонів примірників.

Деякі християни невдоволені тим, яка значна роль у подібних книгах відводиться для магії.

У соцмережах можна знайти чимало коментарів жителів Кошаліна, які обурюються звісткою про спалення книжок в їхньому місті.

"Я ще ніколи не зустрічав когось, хто б чинив насильство, вбивав чи щось крав в ім'я Гаррі Поттера. А от в ім'я Біблії – так. Погані новини, джентльмени!", –написав один з критиків.

Інший наводить цитату німецького поета Генріха Гейне: "Там, де спалюють книги, в кінці спалюють і людей".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лучан кличуть на зустріч із "живими книгами"

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 липня 2019
16 липня 2019
15 липня 2019
12 липня 2019
11 липня 2019
09 липня 2019
08 липня 2019
07 липня 2019
06 липня 2019
05 липня 2019