Поділитись:

На Волині посилюють охорону місць видобутку бурштину (фото)

П'ятниця, 05 квітня 2019, 18:24

На Волині поліція посилює охорону правопорядку в місцях ймовірних спроб незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Від сьогодні до забезпечення правопорядку в північних районах Волині долучилися військовослужбовці Національної гвардії України, роти поліції особливого призначення та патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь», а також підрозділ патрульної полії з охорони громадського порядку ТОР.  Додаткові сили залучили задля недопущення з початком потепління спроб незаконного видобутку бурштину.

Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок у місцях можливого незаконного видобутку бурштину-сирцю в Маневицькому та Любешівському районах.

Поліцейські спільно з військовослужбовцями проаналізували стан публічної безпеки на території Маневицького та Любешівського районів, відпрацювали механізми спільних дій у випадках спроб незаконного видобутку бурштину. 

Заступник начальника ГУНП в області Сергій Козак проінспектував підрозділи правоохоронців, які забезпечують правопорядок у місцях можливих спроб незаконного видобутку бурштину, перевірив їх готовність до несення служби у весняний період, стан побутових умов у місцях дислокації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські та волинські бурштонокопачі замовляють карти із покладами каміння

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 лютого 2020
20 лютого 2020
18 лютого 2020
16 лютого 2020
15 лютого 2020
14 лютого 2020
13 лютого 2020
07 лютого 2020