Поділитись:

Топ-5 найефектніших трюків Джекі Чана

Понеділок, 08 квітня 2019, 03:37

7 квітня знаменитому акторові Джекі Чану виповнилося 65 років.

Факти ICTV підготували підбірку епічних трюків, які Джекі виконував у легендарних фільмах.

Роль Джекі Чана у світовому кінематографі важко переоцінити. Сьогодні король екшен-жанру святкує 65-річчя.

Джекі Чан не користується дублерами – так звучить головний постулат актора. Джекі починав кар’єру каскадером, а зараз він є однією з найяскравіших зірок сучасного кінематографу.

Любитель бойових мистецтв виконував найнебезпечніші трюки без допомоги каскадерів і будь-якої страховки. Деякі безумства мало не коштували акторові життя.

Обладунки Бога

У цьом фільмі Джекі мав виконати доволі простий трюк: стрибнути на верхівку дерева. Однак щось пішло не так, він промахнувся і впав з висоти 12 метрів на камені.

Внаслідок цього актор пошкодив череп. Відкрилася кровотеча і з вух потекла кров, але вчасно проведена операція врятувала йому життя. Зараз дірку в черепі закриває пластина, а праве вухо майже не чує.

Поліцейська історія 2

Спритний Джекі Чан стрибає з будівлі на рухому вантажівку, а з неї на дах автобуса. Потім він швидко ухиляється від вивісок магазину і стрибає в білборд, але замість декоративної частини потрапляє у скляну.

Без травм не обійшлося, невеликі осколки і порізи на обличчі стали результатом цього трюку.

Переможці та грішники

Відштовхуючись від кожної машини, безстрашний Джекі збільшує швидкість, перебуваючи в оточенні машин. Він блискавично проїхався під вантажівкою і ліг на землю, після чого над ним проїхав автомобіль.

Сцена завершується аварією з 50 машин, яка триває близько хвилини екранного часу.

Проект А

У 1983 році на екрани вийшов фільм Проект А. Ця комедія насичена великою кількістю бойових сцен і складних трюків. Під час зйомок фільму трапився інцидент, який змусив понервувати всіх на знімальному майданчику.

Чан повис, вхопившись за стрілки залізного циферблата на 18-метровій вежі й зірвався (все за сценарієм). Річ в тому, що не було нічого, що могло пом’якшити падання Джекі і через кілька навісів він приземлився прямо на голову і пошкодив хребет.

Однак зйомки не зупинили, акторові допомогли встати і він продовжив працювати.

Поліцейська історія

В одній сцені Чан зістрибує з перил на жердину, яка обмотана різдвяними гірляндами. Попри те, що лампочки були виготовлені з пластику і він не порізався, але  без травм не обійшлося.

Вогні сильно нагріли жердину, через що Джекі обпік долоні. Приземлився він теж не дуже м’яко, адже висота жердини близько 30 метрів. Актор пошкодив таз і два ребра.

У своїх фільмах Джекі ніколи не вживає нецензурної лексики, він хоче бути позитивною рольовою моделлю для дітей, крім того Чан відмовляється від ролей бандитів і вбивць.  Джекі хоче, щоб і після того, як він перестане зніматися, його пам’ятали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портрет глядача і фільм-відкриття: експерти розповіли про кіно

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 жовтня 2019
27 вересня 2019
11 вересня 2019
19 серпня 2019
24 липня 2019
08 липня 2019
30 травня 2019
19 травня 2019
16 квітня 2019
04 квітня 2019
25 березня 2019
18 березня 2019
11 березня 2019
05 березня 2019
21 лютого 2019