Поділитись:

Українець хотів заплутати прикордонників і йшов до Польщі задки

Вівторок, 09 квітня 2019, 14:00

Прикордонна служба Польщі затримала 31-річного громадянина України, який незаконно перетнув польсько-український кордон.

Чоловік рухався задом наперед, бо хотів заплутати прикордонників, начебто пішов в Україну, а не в Польщу. Раніше йому відмовили у в’їзді до Польщі, – інформує Польське радіо. 

Як повідомив у четвер Пьотр Закєляж з Бескидського відділу Прикордонної служби, прикордонний патруль побачив чоловіка, котрий йшов від кордону до сусіднього населеного пункту. Перевірка показала, що це 31-річний громадянин України, який декілька хвилин раніше перетнув так званий зелений кордон.

«Українець, бажаючи заплутати прикордонників, перетнув кордон задки. Сліди на кордоні, залишені особою, котра йшла задом уперед, мали свідчити про нібито перетин кордон з Польщі в Україну, а не як насправді – з України в Польщу», – сказав Закєляж.

Він додав, що чоловік мав із собою паспорт, у якому була помітка про відмову у в’їзді з пункту пропуску в Медиці, видана у зв’язку з відсутністю необхідних фінансових ресурсів. Закєляж повідомив, що іноземець зізнався у незаконному перетині кордону і додав, що його цільовою країною мала стати Німеччина, де він хотів працювати.

Чоловіка польська сторона передала Україні. Йому заборонили на три роки в’їзд у країни Шенгенської зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 серпня 2019
17 серпня 2019
16 серпня 2019
15 серпня 2019
14:31
10:00