Поділитись:

Ковельські школярі отримуватимуть стипендії від Кіндера (перелік)

Понеділок, 15 квітня 2019, 14:00

Обдаровані учні загальноосвітніх навчальних закладів Ковеля отримуватимуть іменні стипендії від міського голови Олега Кіндера.

Про це йдеться у його розпорядженні № 64-р від 13 березня 2019 року.

Стипендії за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях загалом отримали 53 школярі. Найбільше стипендіатів в Ковельській міській гімназії (15), спеціалізованій школі № 3 імені Лесі Українки (8),  ЗОШ №10, НВК №11, НВК №13 –  6.

Іменні стипендії в сумі 200 гривень:

  • Комісарик Катерина Володимирівна, ЗОШ №7, 10 клас.
  • Стасюк Ілля Вікторович, міська гімназія, 10 клас.

Іменні стипендії в сумі 160 гривень: 

  • Клімчук Ілля Володимирович , ЗОШ №1, 9 клас.
  • Коссак Андрій Олегович, міська гімназія, 11 клас.
  • Савчук Катерина Віталіївна, ЗОШ №10, 10 клас.
  • Дем’яник Дмитро Миколайович, НВК №11, 10 клас.
  • Коцюбчик Роман Ігорович, ЗЗСО №12, 10 клас.
  • Манжос Артем Сергійович, НВК №13, 8 клас.

Іменні стипендії в сумі 130 гривень: 

  • Лехкобит Василь Віталійович, міська гімназія, 9 клас.
  • Король Каріна Олександрівна, міська гімназія, 9 клас.
  • Косенков Дмитро Олегович, міська гімназія, 11 клас.
  • Пасаман Каміла Романівна, міська гімназія, 11 клас.
  • Кисляк Дмитро Миколайович, СШ№3, 11 клас.
  • Бортнічук Ірина Олександрівна, ЗЗСО №5, 11 клас.
  • Стоцька Дарина Сергіївна, ЗОШ №7, 8 клас.
  • Чак Анастасія Ігорівна, ЗОШ №10, 10 клас.
  • Корнисік Феодосія Сергіївна, ЗЗСО №12, 7 клас

Іменні стипендії в сумі 110 гривень:

  • Чумак Максим Васильович, ЗОШ №1, 10 клас.
  • Хлопук Дарина Вікторівна, міська гімназія, 10 клас.
  •  Шевчук Анна Євгенівна, міська гімназія, 10 клас.
  •  Козлова Софія Володимирівна, міська гімназія, 11 клас.
  •  Пархомук Яна  Анатоліївна, міська гімназія, 8 клас.
  •   Сиротюк Каріна Анатоліївна, міська гімназія, 10 клас.
  •   Лугвіщук Анна Володимирівна, міська гімназія, 11 клас.
  •   Тусь Інна Іванівна, міська гімназія, 10 клас.
  •   Парадуха Владислава  Вікторівна,  СШ №3, 11 клас.
  •   Домашенко Андрій Олександрович, ЗОШ №7, 11 клас.
  •   Мацан Вікторія Олександрівна, ЗОШ №7, 9 клас.
  •   Наумчик Христина Ігорівна, ЗЗСО №8, 9 клас.
  •   Сичик Тетяна Сергіївна, ЗОШ №10, 11 клас.
  •   Шлюєв Владислав Богданович, ЗОШ №10, 10 клас.
  •   Чорна Анастасія Олександрівна, НВК №11, 9 клас.
  •   Нікітюк Тетяна Олександрівна, НВК №11, 10 клас.
  •   Сех Юлія Ігорівна, НВК №11, 9 клас.
  •   Петраков Юрій Олександрович, НВК №11, 11 клас.
  •   Кубська Олександра Сергіївна, ЗЗСО №12, 8  клас.
  •   Костюк Вікторія Олександрівна, НВК №13, 11 клас.
  •   Сохацька Діана Віталіївна, НВК №13, 9 клас.

Іменні стипендії в сумі 100 гривень:

  • Бегаль Владислава Анатоліївна, міська гімназія, 9 клас.
  • Пех Михайло Васильович, міська гімназія, 9 клас.
  • Бєлікова Тетяна Русланівна, СШ №3, 11 клас.
  • Климовець Анна Іванівна, СШ №3, 9 клас.
  • Демчук Дарина Володимирівна, СШ №3, 8 клас.
  • Мазурок Олеся  Сергіївна, СШ №3, 11 клас.
  • Романюк Олександра Вікторівна, СШ №3, 9 клас.
  • Смородінова Маріанна Володимирівна, ЗЗСО№8, 11 клас.
  • Хавін Владислав Павлович, ЗОШ №10, 9 клас.
  • Данилевич Антон Павлович, ЗОШ №10, 11 клас.
  • Дем’янюк Андрій Сергійович, НВК №11, 7 клас.
  • Семерей Марія Сергіївна, СШ №3, 4 клас
  • Гендес Дмитро Павлович, НВК №13, 9 клас.
  • Демедюк Еліна Віталіївна, НВК №13, 10 клас.
  • Оліщук Сергій Олександрович, НВК №13, 10 клас.

Стипендії нарахують за період з 1 січня по 31 травня 2019 року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинській артистці призначили дворічну стипендію

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019
14:00
15 квітня 2019
11 квітня 2019
10 квітня 2019
09 квітня 2019
08 квітня 2019
20:00