Поділитись:

У підприємця з Луцька – найсильніший удар

Вівторок, 10 травня 2016, 12:37

У Луцьку 6 травня відбулися перші благодійні змагання із сили удару. Помірятися силами могли як професійні спортсмени, так і аматори.

Чемпіонат відбувався на території СОК "Адреналін-сіті". Спртсмени змагалися у трьох техніках: удар класичним стилем, удар вільним стилем та удар ногою. Учасників розділили на вагові категорії: до 70 кілограмів, до 90 кілограмів і понад 90 кілограмів, – повідомляє Волинський інформаційний портал.

Серед переможців – і луцький підприємець Василь Петрищак, який свій грошовий приз перерахував на потреби АТО. Він пробував свої сили у класичному ударі та вільному ударі в категорії до 90 кілограмів.

"Ці змагання для мене нові, бо у нас вони взагалі ніколи не відбувалися. Вони мені дуже сподобалися. Я радий, що у нас в Луцьку розвивається спорт. У нас постійно останнім часом проводять різні змагання. Багато підлітків і дорослих починають займатися спортом", - розповів спортсмен.

У класичному стилі Василь Петрищак "вибив" 805 кілограмів. Цікаво, що на рівні України це дуже високий результат, адже навіть чемпіони світу і Європи вибивали менше.

В ударі вільним стилем він зумів "вибити" 793 кілограми, чим і забезпечив собі почесне друге місце. Перше ж місце у цій категорії із результатом 801 кілограм посів Ігор Коломієць, який займається у спортзалі Петрищака.

До слова, саме цей спортивний зал нещодавно опинився в епіцентрі скандалу. Після багатьох років існування він раптово "не вгодив" керівництву ДЮСШ №2, у приміщенні якої, власне, й розташований. Підприємцеві закидали використання приміщення, яке потрібне спортшколі, комерційні апетити тощо. Питання двічі розглядав виконком і зрештою йому поновили оренду на один рік.

Сам же Василь Петрищак наголошує: суть не в бізнесі, а в любові до спорту, адже у ДЮСШ №2 він з дитинства.

"Я займаюся спортом з 1998 року. Починав займатися греко-римською боротьбою. Мене тренував заслужений тренер Антон Федорович Шахраюк, який виховав не одного чемпіона. Після того, як наш тренер пішов на пенсію, я почав займатися в "Динамо" боксом, їздив на змагання, став другим в області. А після того почав займатися пауерліфтингом і займаюся ним вже понад 8 років. Працюю тренером, показую хороші результати, чимало вихованців мого залу стали кандидатами та майстрами спорту України", - розповідає він.

За словами Перищака, спортзал у школі існував завжди, і завжди там займалися дорослі. Просто умови були зовсім інші. Підприємець облаштував сучасну "тренажерку" з низькою ціною на абонемент.

Ситуацію ж з "війною" керівництва підприємець відверто не розуміє. Мовляв, до часу завершення оренди він мав чудові взаємини з директором та колективом. Часто допомагав доводити до ладу приміщення спортшколи, бо виріс у цьому районі і відчуває потребу в такому закладі.

За його словами, він вже має на прикметі нове приміщення для свого тренажерного залу.

Водночас підприємець переконує: спинятися у розвитку спорту не збирається, адже здоровий спосіб життя – це не тільки мода, але й реальна можливість виховувати молодь гідним новим поколінням.

Як приклад, він наводить ті ж змагання з сил удару. Опісля офіційних виступів, спробувати свої сили могли всі охочі.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 липня 2019
17 липня 2019
15 липня 2019
14 липня 2019
13 липня 2019
11 липня 2019
09 липня 2019
06 липня 2019
05 липня 2019
02 липня 2019
01 липня 2019