Поділитись:

ТОП-7 першочергових кроків: чого очікує бізнес від обраного Президента

Понеділок, 22 квітня 2019, 14:50

Європейська Бізнес Асоціація оприлюднила 7 першочергових кроків, яких очікує бізнес від обраного Президента України.

Про це розповіла виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко, – повідомляється на сайті ЄБА

Бізнес прагне бачити чіткі пропозиції, конкретні кроки та кандидатури на посади, які зможуть ефективно підтримати трансформаційні процеси в країні, реалізувати важливі зміни, а не косметичні реформи.

Зазначені нижче сім кроків, на думку бізнес-спільноти, потрібні одразу, в перші ж місяці роботи.

Перший крок – подання на посади Генерального прокурора та Голови СБУ, міністра закордонних справ та міністра оборони професіоналів з бездоганною репутацію та відсутністю зв’язків з олігархами або ж великим бізнесом.

Другий – презентація плану реформування правоохоронних органів з метою зниження тиску на бізнес та всебічне сприяння виконанню цього плану новопризначеними особами.

Третій – перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, підтримка діяльності НАБУ.

Четвертий – забезпечення макроекономічної стабільності, включаючи підписання меморандуму з МВФ щодо продовження співпраці. Крім того, гарантування незалежності Національного банку та публічна підтримка політики низького дефіциту бюджету.

П’ятий – захист та продовження структурних реформ, проведених у минулі роки, включаючи, але, воночас, не обмежуючись, наступними: реформою публічних закупівель, продовженням автоматичного відшкодування ПДВ та дерегуляції, реформою ДФС, медичною реформою, децентралізацією тощо.

Шостий – всебічне сприяння продовженню структурних реформ, в тому числі, шляхом публічної підтримки та ініціації законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі та проведення прозорої приватизації великих державних підприємств з можливістю застосування британського права.

Сьомий – забезпечення незалежності ринкових регуляторів, починаючи з Антимонопольного комітету та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: "Луценко – це стара команда, будемо призначати нових людей"

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 вересня 2019
30 серпня 2019
28 серпня 2019
22 серпня 2019
20 серпня 2019
17 серпня 2019
09 серпня 2019
06 серпня 2019
26 липня 2019
24 липня 2019
08 липня 2019
03 липня 2019
01 липня 2019