Поділитись:

На Волині вже є 22 мільйонери

Вівторок, 23 квітня 2019, 09:33

В ході деклараційної кампанії про доходи, що перевищують 1 мільйон гривень, відзвітувалося 22 волинян.

Наразі це вдвічі менше, аніж за підсумками минулорічного декларування.

Втім, загалом хід кампанії декларування доходів цього року більш успішний, оскільки волинські декларанти вже визначили до сплати 11,7 мільйона гривень ПДФО та 2 мільйони гривень військового збору. Торік за підсумками декларування бюджети отримали менше 10 мільйонів гривень податкових платежів.

«Понад чотири тисячі волинян подали гарний приклад, виконавши конституційний обов’язок своєчасно. Як переконує практика європейських
країн, відповідальний громадянин і патріот чесно сплачує податки. Оскільки кампанія декларування доходів завершується 2 травня, то запрошуємо волинян якомога швидше завітати до державної податкової інспекції за місцем реєстрації і подати річну податкову декларацію», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що ДФС подбала про те, щоб прихильники сучасних інформаційних технологій мали можливість подати річну податкову декларацію за посередництвом сучасного електронного сервісу.

Звертаємо увагу, що громадянин сам обирає спосіб подачі декларації – особисто, або уповноваженою особою, поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше, ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації. Тим часом, ДФС пропонує більш сучасний формат звітування – через Електронний кабінет, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису. Тобто, кожен може самостійно обрати найбільш зручний і доступний спосіб спілкування з ДФС.

Довідково:

з графіком роботи Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua. До послуг кожного декларанта – тематичний банер «Деклараційна кампанія 2019», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо особливостей подання декларації про доходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продаж майна і спадок: звідки у волинян беруться мільйони

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 листопада 2019
14 листопада 2019