Поділитись:

Етнофестиваль, етношкола і легенди: Луцьк переміг у міжнародному конкурсі проектів

Вівторок, 23 квітня 2019, 14:50

Департамент культури Луцької міської ради переміг в конкурсі проектів. Тепер два запропонованих проекти профінансують і втілять на теренах Луцька. 

Як повідомила у Facebook очільниця департаменту Тетяна Гнапів, 17 квітня під час зустрічі в місті Несвіж (Республіка Білорусь) Спільний моніторинговий комітет (СМК) Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 затвердив результати 2-го конкурсного набору проектів. Набір стосувався мікропроектів та тематичної цілі СПАДЩИНА. СМК вирішив співфінансувати 74 проекти з 250 поданих заявок. Загальний обсяг співфінансованих проектів становить 4,14 млн євро. До списку переможців потрапили два проекти, які впроваджуватиме Луцька міська рада.

Один із них – "Спільна культурна спадщина: відродження фольклору на українсько-польському прикордонні" підготовлений департаментом культури Луцької міської ради. Партнерами проекту є також Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена та школа у Волі Ухруській (Влодавський повіт Люблінського воєводства Республіки Польща). Загальний бюджет проекту становить 64 987 євро, зокрема для міста Луцька – 30 351 євро.

Зокрема проектом передбачено проведення літньої мистецької етношколи у Волі Ухруській за участі дітей та викладачів музичних закладів Луцька, етнофестивалю в Луцьку, закупівля етнічних музичних інструментів та пошиття етнічних костюмів, а також розробка маркованих туристичних шляхів стежками фольклорної спадщини; друкований та електронний альбом зібраної фольклорної спадщини, електронна та друкована туристична мапа шляхів фольклорної спадщини обох територій та аудіозаписи зібраного мелосу.

У другому проекті, назва якого “Джерела і корені. Промоція культурної спадщини в містах прикордонного регіону Холм і Луцьк”, головним партнером виступатиме місто Холм (Республіка Польща). Проектом передбачено організацію театральних та музично-хореографічних зустрічей, створення та представлення вистав на основі легенд Луцька та Холма, а також організацію спільних концертів за участю фольклорних колективів обох міст-партнерів. З цією метою будуть закуплені костюми для артистів. Загальний бюджет проекту становить 80 040 євро, зокрема для міста Луцька – 32 490 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 листопада 2019
11:30
16 листопада 2019
15 листопада 2019
08:40
14 листопада 2019