Поділитись:

Розповіли, хто замінить Зеленського в проектах "95 Кварталу"

Четвер, 25 квітня 2019, 00:30

Після виборів лідер "Студії Квартал 95" Володимир Зеленський залишить проекти, в яких багато років був режисером-постановником, ведучим і актором.

Про це йдеться в повідомленні "Кварталу", передає Ліга.Tech.

Як уточнюється, його замінять уже відомі глядачам ведучі "Кварталу". Так, новим ведучим "Ліги сміху" стане Євген Кошовий.

У "Вечірньому Кварталі" також з'являться нові, але вже знайомі телеглядачам особи. Це учасники команди "Дніпро", актори і ведучі – Ігор Ласточкін і Юрій Ткач. Також в нових записах програми візьме участь актор Improv Live Show Володимир Шумко.

Крім цього, на постійній основі до складу акторської трупи "Вечірнього Кварталу" вже офіційно увійшов Володимир Мартинець (капітан команди "Стадіон "Діброва").

У Туреччині відбудуться записи нових випусків "Вечірнього Кварталу" (3 травня) і "Жіночого Кварталу" (5 травня). У цих програмах Володимир Зеленський також виступав режисером-постановником. Надалі постановкою номерів "Вечірнього Кварталу" будуть займатися Олександр Пікалов та Євген Кошовий.

Що стосується проекту "Розсміши коміка", в дитячій версії Володимира замінив Юрій Ткач, зйомки з його участю вже відбулися. А ось хто займе місце Володимира в дорослій версії, стане відомо ближче до зйомок нового, 16-го сезону проекту, який запланований на осінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: "Я обіцяю, що ніколи не підведу вас всіх"

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 травня 2019
13:40
11:38
18 травня 2019