Поділитись:

Пісня ковельчанина стала хітом(відео)

Неділя, 05 травня 2019, 20:45

Музикант з Ковеля Роман Черенов під псевдонімом Morphom виступив саундпродюсером пісні «Охрана отмєна» від молодої виконавиці Jerry Heil.

Про це пише Район. Ковель.

Пісня розповідає про жадібного хлопця у парі. Пізніше виявляється, що він зраджує своїй дівчині і купує шоколадку за 300 гривень для іншої.

Відео на пісню, станом на 5 травня, вже зібрало вже більше 1,5 мільйона переглядів.

Яна Шемаєва (Jerry Heil) і Роман Черенов (Morphom) у нещодавному відео на YouTube розповіли історію створення пісні «Охрана отмєна». Співачка зазначає, що Роман першим побачив потенціал у тексті і що це може бути «пушкою». Після чого вони записали невеличке відео для соціальних мереж і поширили в Instagram та Facebook.

«Це був понеділок. Дев'ять ранку. Ми взагалі були на такій темі, що давай робити якісь смішні відео. Не просто смішіні, а прикольні. Челенджі, де є музика і все це лайвом відбувається в студії. Перед тим була пісня «Охрана отмєна» в Яниній лєнті і я кажу, давай «Охрана отмєна» знімемо», – розповідає Роман Черенов.

Дівчина здивувалася, оскільки ця пісня відрізнялася від її попереднього ліричного образу.

«Я кажу, Рома, ти що странний? Яка «Охрана отмєна»?», – каже Яна.

«Я чесно кажучи, кажу це і думаю: «Ну шо ти гониш?». Якщо ти віриш, що ти можеш зробити все, то після слів «А слабо зробити щось?», ти такий робиш і думаєш «О, ніфіга собі, це реально не слабо», – додав Роман.

Артисти зазначають, що не робили ставки на те, що це буде такою відправною точкою у цього трека. Вони просто робили спроби.

«Ми записали відео, подивилися і такі типу «Аааа... Ну да, ну окей», – описує перші враження після запису відео Яна.

Однак, пісня отримала позитивну реакцію, її почали поширювати такі відомі артисти як Сашко ПоложинськийНастя КаменськихВіра Брежнєва, а Потап попросив даний синг для виступу своєї вихованиці на «Голосі країни» Богдани Ренк.

Частина «Охрана отмєна», яку спершу Яна Шемаєва (Jerry Heil) і Роман Черенов (Morphom) опублікували у соцмережах.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

СЛУХАЙТЕ ТАКОЖ НАШІ ПІДБІРКИ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 жовтня 2019
15 жовтня 2019
14 жовтня 2019
12 жовтня 2019
11 жовтня 2019
10 жовтня 2019
09 жовтня 2019
08 жовтня 2019
05 жовтня 2019
02 жовтня 2019
28 вересня 2019
25 вересня 2019