Поділитись:

Назвали найнебезпечніші додатки на Android

Вівторок, 14 травня 2019, 21:04

Не всі програми однаково корисні. Корисних, звичайно, більшість, але є програми, які не просто не приносять користі і займають дорогоцінну пам'ять, а реально загрожують смартфонам.

Експерти склали список з трьох категорій додатків, яким не місце у вашому смартфоні. Позбавлення від них дійсно може допомогти прискорити мобільний пристрій, – пише "Сегодня". 

Встановлені програми

Мало хто користується встановленими програмами. Найчастіше вони абсолютно марні, адже в Google Play є тисячі зручних і перевірених часом аналогів. Йдеться про поштові клієнти, всілякі органайзери, медіаплеєри, фоторедактори тощо. 

Але є категорія встановлених додатків, які "намертво" вшиті в операційну систему і видалити їх можна лише через root або повну переустановку. 

Антивіруси

Підхопити вірус на Android насправді вкрай важко. Для цього буде потрібно самостійно включити можливість встановлювати додатки з сумнівних джерел, повзати сумнівними сайтами, завантажувати звідти APK-файли, запускати їх і погоджуватися з усім, що вони пропонують, і – найголовніше – не оновлювати сервіси Google. В інших випадках можна не переживати щодо вірусів, оскільки хмарна система Google Safety Net прекрасно справляється з ідентифікацією шкідливого коду і блокує або видаляє заражені додатки.

Жоден із сторонніх антивірусів не впорається з цим завданням краще, зате буде висіти в оперативній пам'яті, навантажувати процесор, споживати трафік і викликати пригальмовування пристрою.

Прискорювачі

У Google Play трапляється маса "корисних" додатків, що пропонують прискорити інтернет, звільнити оперативну пам'ять, розігнати процесор, продовжити час автономної роботи тощо. Чому Google не видаляє їх, незрозуміло, але з заявленими функціями вони не справляються. Ваш смартфон буде працювати набагато краще без них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 червня 2019
21 червня 2019
20 червня 2019
17 червня 2019
13 червня 2019
12 червня 2019
11 червня 2019
10 червня 2019
08 червня 2019
03 червня 2019
28 травня 2019