Поділитись:

Київський бізнесмен намагався надурити волинських митників на понад мільйон гривень

Вівторок, 14 травня 2019, 12:35

Волинські митники викрили столичного підприємця, який приховав від контролю товару на майже 1,3 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Волинської мтниці ДФС.

Посадові особи управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС викрили дії київського товариства з обмеженою відповідальністю, спрямовані на зменшення розміру митних платежів. Керівник ТзОВ, уродженець Донецької області, під час митного оформлення імпорту приховав справжню ціну товару.

До оформлення на митний пост Ковель подали документи, згідно з якими 502 ресори та 472 спіральні пружини стискання для автомобілів ввозились в Україну з Республіки Панама за ціною рахунку-фактури (інвойс) 207,1 тис. грн.

Натомість експортні декларації на цей же товар, копії яких волинським митникам на офіційні запити надали колеги з Польщі та Бельгії, засвідчили справжню вартість закупленої у Бельгії партії – понад 1,28 млн грн.

За подання органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві відомості, керівника ТзОВ притягнуть до відповідальності за ст.. 483 Митного Кодексу України. ЇЇ санкція – штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією товару (за рішенням суду).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щодня Волинська митниця поповнює бюджет майже на 63 мільйони гривень

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2019
13 жовтня 2019
12 жовтня 2019
11 жовтня 2019