Поділитись:

У Ковелі пройшли змагання з авіамодельного спорту

Неділя, 19 травня 2019, 13:40

Майже півсотні школярів у складі 10 команд взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту, які проходили на стадіоні школи №7 міста Ковеля.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Свої доробки продемонстрували представники міст Каменя-Каширського (3 команди), Ковеля (2 команди), Володимира-Волинського, Луцька, обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Старовижівського району.

Вперше до Ковеля завітали юні авіамоделісти з міста Києва – троє вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району та двоє тренерів.

Учасників змагань привітали заступник директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області Іван Цимбалюк, завідувач спортивно-технічним відділом ЦНТТУМ Ірина Гудько, також з вітальними словами виступив директор школи №7 Валерій Кубай.

Представники команд виборювали нагороди у шести класах моделей:

  • «F-2-А» – швидкісний літак;
  • «F-2-В» – пілотажний літак;
  • «F-4-В» – копія, напівкопія літака;
  • «F-5-А» – радіокерована модель літака;
  • «F-2-D» – повітряний бій;
  • «метальний планер».

Турнір розпочався із запуску метальних планерів, де змагалися найменші учасники. Вихованець Ковельської міської станції юних техніків Роман Ворожко виборов 3 місце. У перший польотний день пройшли також старти швидкісних та пілотажних моделей та стендова оцінка копій і напівкопій літаків. Переможцями у відповідних класах моделей стали ковельчани Микита Дмитрук (3 місце) та Юрій Чепенюк (2 місце).

Другого дня польотна програма була продовжена запусками у повітря радіокерованих моделей. Перемогу в цьому класі здобув вихованець станції юних техніків міста Ковеля Юрій Чепенюк. Короткочасна злива з градом перервала на деякий час запуски копій і напівкопій літаків. Проте, вона не завадила отримати срібну нагороду нашому земляку Арсену Ковальчуку.

Для учасників змагань організовували екскурсію містом, на якій вони із задоволенням ознайомилися з історичними пам'ятками Ковеля.

Повітряним боєм завершилися змагання в неділю. Гарна погода сприяла «повітряним бійцям». У запеклій боротьбі срібло завоювала ковельчанка Ярослава Терещук.

У підсумку вихованці Ковельської міської станції юних техніків виступили найбільш успішно і здобули перемогу в командному заліку. Друге місце посіла команда обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. До трійки призерів доєдналися представники НВК №2 – гімназія міста Каменя-Каширського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 грудня 2019
08 грудня 2019
06 грудня 2019
05 грудня 2019
04 грудня 2019
03 грудня 2019
01 грудня 2019
30 листопада 2019
29 листопада 2019
28 листопада 2019
27 листопада 2019
26 листопада 2019
25 листопада 2019