Поділитись:

Google заблокує всі оновлення для Huawei

Понеділок, 20 травня 2019, 21:05

Компанія Google Alphabet Inc призупинила бізнес з Huawei в сферах, що вимагають передачі обладнання, програмного забезпечення і технічних послуг.

Виняток зробили для продуктів з відкритим вихідним кодом, – повідомляє «Новое время», посилаючись на агентство Reuters.

Зі слів представника Google, власники нинішніх смартфонів Huawei з додатками Google, як і раніше, зможуть використовувати і завантажувати оновлення програм від Google.

«Ми аналізуємо наслідки. Для користувачів наших сервісів підкреслю, що Google Play і засоби захисту Google Play Protect будуть продовжувати функціонувати на існуючих пристроях Huawei», – сказав представник Google.

Призупинення може перешкодити бізнесу смартфонів Huawei за межами Китаю, оскільки технологічний гігант відразу ж втратить доступ до оновлень операційної системи Android від Google. Майбутні версії смартфонів Huawei, які будуть працювати на Android, також втратять доступ до популярних сервісів, включаючи Google Play Store, програми Gmail і YouTube.

Зазначається, що Huawei зможе використовувати тільки публічну версію Android і не зможе отримати доступ до пропрієтарних додатків і сервісів від Google.

Нагадаємо: адміністрація Трампа в четвер додала Huawei Technologies Co Ltd в чорний список, негайно ввівши обмеження, які зроблять дуже складним ведення бізнесу з американськими колегами. У п’ятницю Міністерство торгівлі США заявило, що розглядає можливість скорочення обмежень для Huawei. 

Huawei як і раніше буде мати доступ до версії операційної системи Android, доступної через ліцензію з відкритим вихідним кодом, відому як Android Open Source Project (AOSP), яка доступна безкоштовно для всіх, хто бажає її використовувати.

Популярні додатки Google, такі як Gmail, YouTube і браузер Chrome, доступні через Google Play Store, зникнуть з майбутніх телефонів Huawei, так як ці послуги не підпадають під дію ліцензії з відкритим вихідним кодом і вимагають комерційної угоди з Google. Але користувачі існуючих пристроїв Huawei, які мають доступ до Google Play Store, як і раніше, зможуть завантажувати оновлення програм, що надаються Google.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google запустить перекладач, який говоритиме голосом користувачів

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 червня 2019
22 червня 2019
20 червня 2019
17 червня 2019
12 червня 2019
11 червня 2019
09 червня 2019
08 червня 2019
05 червня 2019
29 травня 2019
25 травня 2019
22 травня 2019
21 травня 2019