Поділитись:

Волиняни вперше перемогли на чемпіонаті України з рукопашного бою

Понеділок, 20 травня 2019, 18:30

У Києві 17-20 травня відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів.

У всеукраїнських змаганнях взяли участь близько 800 спортсменів віком від 10 до 17 років. Спортсмени приїхали з двадцяти областей України та міста Києва. Поєдинки  відбувалися у двох розділах (контактах): «легкий» (дозволено лише ударна техніка із зупинкою часу) та  «дозований» (можна використовувати увесь наявний арсенал ударної та кидкової техніки, а також больові та задушливі прийоми), – інформує Волинський обласний спортивний клуб «Магістр».

Збірну Волинської області на цьому чемпіонаті України представляли «бійці» Волинського обласного спортивного клубу «Магістр», Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт» та Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ».

В особистому заліку окремих віко-вагових категорій у розділі «легкий контакт» бронзовими призерами чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів 2019 року стали: Михайло Ковальчук (ВОСК «Магістр»), Максим Богульський, Олексій Будкін (ВРКРБ «Інсайт), а срібну нагороду виборов Віктор Кравчук (ВОСК «Магістр»).

У розділі «дозований контакт» чемпіонами України з рукопашного бою стали: Віктор Кравчук, Владислав Іовенко, Захар Гончарук, Михайло Ковальчук (всі ВОСК «Магістр») та Роман Ярош (ВРФРБ «РУБІЖ»), срібні нагороди здобули: Олексій Будкін (ВРКРБ «Інсайт»),  Едвард Падко, Іван Дячук (ВРФРБ «РУБІЖ»), а третю сходинку п’єдесталу посіли: Максим Солонінка, Михайло Солонінка (ВОСК «Магістр»), Максим Притолюк, Павло Бичук, Микола Галяс (ВРКРБ «Інсайт»).

Також рішенням головної суддівської колегії спеціальним кубком за найкращу техніку нагородили Захара Гончарука (ВОСК «Магістр»).

У командному заліку перше командне місце виборола збірна Волинської області,  друге – Дніпропетровської області, третє місце посіла збірна Київської області.

Це перший для Волині почесний кубок із першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з рукопашного бою за всю спортивну історію.