Поділитись:

Назвали нову дату музичного арт-променаду в Луцьку

Четвер, 23 травня 2019, 17:46

У Луцьку з ініціативи управління туризму та промоції міста Луцької міської ради відбудеться арт-променад «Так звучить Луцьк!».

Раніше захід перенесли через несприятливі погодні умови. Отож, він відбудеться у п'ятницю, 31 травня, – інформує прес-служба Луцької міської ради. 

Арт-променад повинен був стати головним заходом відкриття туристичного сезону 2019 року, проте дощі завадили його проведенню у запланований час. Відтак, 31 травня о 18:00 від Театрального майдану розпочнеться арт-променад «Так звучить Луцьк!» Це масштабна подія, що органічно поєднуватиме історичну, культурну, мистецьку і просвітницьку складові. Місто стане живою сценою для виконавців, а його архітектура – довершеними декораціями. Особливістю заходу є те, що до його проведення залучені лише луцькі виконавці та колективи. Адже одне з основних завдань заходу є презентація творчого потенціалу людей, які живуть в Луцьку. 

У програмі променаду – найкращі зразки світової музики від класицизму до неофольклоризму, українська музика від бароко до авангарду; відвідувачі почують духовий, камерний та симфонічний оркестри, орган, хоровий спів та сольних виконавців. Звучатимуть твори Й. Брамса, Л. Бетховена, Й.С. Баха, Г.Ф. Генделя, Ж. Бізе, Й. Штрауса, К. Кондо, П. Козицького, Д. Бортнянського, А. Калниньша, Е. Блоха, К. Орфа, В. Тиможинського. А ще на лучан і гостей міста чекає ексклюзивний перформанс. 

До проведення арт-променаду залучено велику кількість луцьких музикантів та музичних колективів, а саме: духовий і симфонічний оркестри, ансамбль скрипалів Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського, титулярного органіста Кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла Петра Сухоцького, камерний хор «Оранта», академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії «Кантабіле», квартет «Акорд», театр-студію «Гармидер» та дитяча театральна студія «ДогориДриґом».

Основні локації, якими прямуватиме променад: Театральний майдан – перехрестя вулиць Лесі Українки та Кривий Вал – Будинок Кронштейнів (сучасний медколедж) – Хрестовоздвиженська церква – Лютеранська кірха – будинок скульптора М. Голованя –  Костел св. апостолів Петра і Павла – площа перед Луцьким замком. На період проходження променаду за його маршрутом призупинять рух транспорту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 листопада 2019
09:00
20 листопада 2019