Поділитись:

Мешканці Струмівки задихаються через роботу заводу з вироблення мінвати (фото)

П'ятниця, 24 травня 2019, 17:15

фото ілюстративне

Жителі села Струмівка, що під Луцьком, скаржаться на ТОВ «Технолоігя Базальту», який виробляє мінвату. З їхніх слів, через викиди формальдегіду люди  не можуть дихати та потрапляють в лікарню. 

Про це йшлося 24 травня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – повідомляє ІА «Волинські новини».

Як зазначив голова комісії Андрій Козюра, на адресу комісії надійшло звернення від мешканців вулиць Рівненської та Теремнівської.

Ініціатор акції протесту попросив допомоги, зазначивши, що на початку села Струмівка розпочав роботу завод з вироблення мінвати.

«Завод травить формальдегідами людей. Ми викликали поліцію, щоб нам допомогли. З заводу йде чорний дим, неможливо дихати, однак на це ніхто не реагує. На підприємстві стверджують, що їм дала дозвіл сільська рада. Ми зверталися до голови сільської ради Семенюка, але він сказав, що там «великі люди», і він не може вплинути», – зазначив представник ініціативної групи, додавши, що люди будуть перекривати дорогу, бо їх ніхто не чує.

Інша представниця ініціативної групи зазначила, що підприємство працює незаконно, а через викиди хворіють діти – у них збільшені лімфовузли. До того ж, вода через роботу заводу також не найкращої якості.

Зі слів людей, суд заборонив заводу працювати, але вони подали апеляцію, який «вони виграли всіма правдами й неправдами».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Брищенському полігоні працює санстанція

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 грудня 2019
04 грудня 2019
03 грудня 2019
21 листопада 2019
18 листопада 2019
15 листопада 2019
14 листопада 2019