Поділитись:

Українцям, які працюють на м’ясокомбінатах у Польщі, не заплатили

Четвер, 30 травня 2019, 18:41

Працівники з України, які працюють на заводах м’ясних виробів у Пщині та Ґочалковіцах-Здруї у Сілезькому воєводстві, не отримали зарплат за останні два місяці роботи.

Про це інформує Польське радіо. 

Представники компанії відповіли, що гроші на виплати були перераховані в агентство працевлаштування, яке найняло українців. Установа стверджує, що останній грошовий переказ надійшов в березні. Протест працівників з України на м’ясокомбінатах Генрика Кані триває з вівторка, 28 травня. Справа невиплати зарплат стосується приблизно 150 працівників.

Прес-служба компанії Генрика Кані наголосила, що «спір і непорозуміння, які виникли, є суто ділового характеру. Це спір на лінії фірма – агентство працевлаштування».

«Нам шкода, що співробітники агентства теж стали стороною (в цій суперечці, – ред.), і що агентство не заплатило їм зарплату за квітень. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти вирішити ситуацію якомога швидше», – зазначили в компанії. 

У справі залучено повітове староство у Пщині і тамтешнє управління праці, яке заявляє про готовність допомогти в пошуку іншої роботи тим, хто досі працювали на м’ясокомбінаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 січня 2020
24 січня 2020
23 січня 2020
22 січня 2020
11:00