Поділитись:

Земля під вами буде горіти! – Парубій відповів бізнес-партнеру Зеленського

П'ятниця, 31 травня 2019, 14:02

У Верховній Раді та уряді відреагували на слова співвласника "Кварталу 95" Бориса Шефіра про необхідність скасування закону про статус української мови.

Про це нардепи заявили на засіданні ВР 31 березня, – повідомляє "Українська правда".

"Я хочу сказати від імені Верховної Ради і уряду: український народ цього вам не дозволить. Земля під вами буде горіти! Ми не дозволимо ні відмінити закон про мову, ні квоти, ні декомунізацію", – відреагував на слова Шефіра спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Зі слів Парубія, у країні відбувається криза, пов'язана з діями президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо:

Також заяву брата радника президента прокоментував очільник радикальної партії Олег Ляшко.

"Очевидно, що у Зеленського на умі, те у його бізнес-партнера Шефіра на язиці", – сказав Ляшко.

На слова бізнес-партнера Зеленського про те, що закон про українську мову та квоти – це придушення мови, відреагували і представники Кабінету Міністрів, зокрема віце-прем’єр-міністри Павло Розенко та В’ячеслав Кириленко.

"Для "нових русскіх" нової влади в Україні. Свого часу один "фунт" для одного президента вже відміняв закон про українську мову і писав новий. Доля цих пройдисвітів відома: відгребли – і за "порєбрік", а українська мова була, є і буде... Можемо повторити", – написав Розенко, натякаючи на закон "Колесніченка-Ківалова", яким надавався російській мові статус другої державної мови.

"Співавтор виборчої програми президента Б.Шефір виступив за скасування закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю, це і є реальні плани Зеленського у гуманітарній політиці. Якщо так, то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича", – написав Кириленко.

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 лютого 2020
17 лютого 2020
07 лютого 2020
04 лютого 2020
01 лютого 2020
31 січня 2020
16 січня 2020
15 січня 2020
19 грудня 2019
17 грудня 2019
11 грудня 2019