Поділитись:

Луцький ЦНАП відновив роботу після «замінування»

Понеділок, 03 червня 2019, 11:50

Центр надання адміністративних послуг у Луцьку повністю відновив роботу.

Про це інформують на сторіні ЦНАПу у Facebook. 

Як відомо, зранку 3 червня повідомляли про замінування ЦНАПу.  Крім нього, цього дня «мінували» супермаркет «Наш Край» на Соборності та службу доставки води «Аква-Світ», що на вулиці Волинській. 

Як повідомляла поліція, повідомлення про замінування надходять із Росії. 

Нагадаємо: повідомлення про замінування надходять вже четвертий день поспіль

31 травня були повідомлення про буцімто мінування десяти об'єктів в Луцьку. Зокрема йшлося про «Там-Там», «Нову Лінію», районну лікарню, собор, офісу команди Зеленського, Генеральне консульство Польщі, автозавод, Варшавський ринок та інші. Тоді служби перевірили  об'єкти, щодо яких отримали повідомлення про замінування. Вибухівки там не знайшли. Відкрите кримінальне провадження щодо завідомо неправдивого повідомлення.

1 червня було повідомлення про нібито вибухівку в авто на вулиці Винниченка біля офісу команди Володимира Зеленського, про небезпеку в інфекційній лікарні. Правоохоронці перевірили об'єкти та не виявили небезпечних предметів.

2 червня вдруге повідомили про замінування Луцького зоопарку. Окрім зоопарку, «мінували» житлові будинки, вокзал і ТРЦа також кірху і супермаркет. Інформація не підтвердилася. Надвечір «мінували» аптеку у житловому будинку та «Сільпо» у РЦ «Промінь».    

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:10
16 вересня 2019
15:36