Поділитись:

У Луцьку повідомили про замінування спортивного клубу "Інтер Атлетика"

Понеділок, 03 червня 2019, 22:12

У Луьку стало відомо про замінування спотривного залу Інтер Атлетика. 

"Сьогодні можете піти у інші зали! Друзі, у нас заміновані три зали: Єршова, 11; пр. Волі, 42; Сухомлинського, 1", – йдеться в Instagram Інтер Атлетики.

Нагадаємо: з 31 травня були повідомлення про буцімто мінування десяти об'єктів в Луцьку. Зокрема йшлося про «Там-Там», «Нову Лінію», районну лікарню, собор, офісу команди Зеленського, Генеральне консульство Польщі, автозавод, Варшавський ринок та інші. Тоді служби перевірили  об'єкти, щодо яких отримали повідомлення про замінування. Вибухівки там не знайшли. Відкрите кримінальне провадження щодо завідомо неправдивого повідомлення.

1 червня було повідомлення про нібито вибухівку в авто на вулиці Винниченка біля офісу команди Володимира Зеленського, про небезпеку в інфекційній лікарні. Правоохоронці перевірили об'єкти та не виявили небезпечних предметів.

2 червня вдруге повідомили про замінування Луцького зоопарку. Окрім зоопарку, «мінували» житлові будинки, вокзал і ТРЦа також кірху і супермаркет. Інформація не підтвердилася. Надвечір «мінували» аптеку у житловому будинку та «Сільпо» у РЦ «Промінь».  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку переполох: замінували психлікарню, пологовий і торгові центри

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 жовтня 2019
12:13