Поділитись:

Москву «трясе»: інформують про масове замінування

Вівторок, 04 червня 2019, 19:36

Працівники правоохоронних органів перевіряють інформацію щодо масового замінування будівель і державних установ в Москві.

Про це інформує РБК.ru. 

Поліція перевіряє інформацію про загрозу вибуху в центральному апараті фракції Ліберально-демократичної партії Росії і у відділенні Комуністичної партії РФ на Арбаті. Крім того, надійшло повідомлення про замінування в будівлі московської поліції на Петрівці, 38.

Як пише видання, столичні поліцейські перевіряють анонімні сигнали про вибухові пристрої за кількома сотнями адрес. З будівель були евакуйовані люди.

Натомість у ГУ МВС зазначили, що не мають інформації про перевірки.

Також, як інформує місцеве видання, 4 червня повідомили про замінування торгового центру «Сфера» у Брянську. Звідкти евакуювали персонал і відвідувачів. Офіційних коментарів з цього приводу поки немає.

Нагадаємо: у вівторок, 3 червня, повідомляли про замінування Красної площі. 

Нагадаємо: в Луцьку вже п'ятий день поспіль надходить інформація про замінування об’єктів. Як повідомили в поліції, повідомлення про замінування надходять з Росії. 

31 травня були повідомлення про буцімто мінування десяти об'єктів в Луцьку. Зокрема йшлося про «Там-Там», «Нову Лінію», районну лікарню, собор, офісу команди Зеленського, Генеральне консульство Польщі, автозавод, Варшавський ринок та інші. Тоді служби перевірили  об'єкти, щодо яких отримали повідомлення про замінування. Вибухівки там не знайшли. Відкрите кримінальне провадження щодо завідомо неправдивого повідомлення.

1 червня було повідомлення про нібито вибухівку в авто на вулиці Винниченка біля офісу команди Володимира Зеленського, про небезпеку в інфекційній лікарні. Правоохоронці перевірили об'єкти та не виявили небезпечних предметів.

2 червня вдруге повідомили про замінування Луцького зоопарку. Окрім зоопарку, «мінували» житлові будинки, вокзал і ТРЦа також кірху і супермаркет. Інформація не підтвердилася. Надвечір «мінували» аптеку у житловому будинку та «Сільпо» у РЦ «Промінь».  

Зранку 3 червня «мінували» обласну лікарню, супермаркет «Наш Край» на Соборності та службу доставки води «Аква-Світ», що на вулиці Волинській, і ЦНАП.  Згодом отримали інформацію про замінування зоопарку, школи № 15, енергоцентру на вулиці Стрілецькій, житлових будинків на вулиці Веселій, 1 і 19 та військкомату. Потім повідомляли про замінування психлікарні, пологового будинку, торгових центрів, спортклубу.  Надвечір також знову евакуйовували пацієнтів інфекційної лікарні. 

5 червня інформували про замінування дитсадка і бібліотеки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 жовтня 2019
13:21