Поділитись:

Пустовіт хоче провести аудит "Луцьктепла"

Середа, 05 червня 2019, 10:15

Секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт ініціює аудит ДКП "Луцьктепло".

Про це він сказав у середу, 5 червня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради.

Пустовіт зазначив, що перевірка виявила порушення в роботі підприємства, з окремими з яких, на його думку, повинна розбиратися прокуратура:

Через те, що ми не змогли повністю розібратися у ситуації, я підготую звернення до держаудитслужби, щоб вони провели аудит на  підприємстві. Відповідні подання будуть і до прокуратури. Потрібно підтвердити або спростувати порушення, які мають місце.

Директорка ДКП "Луцьктпело" Валентина Малютіна розкритикувала перевірки підприємства, зазначивши, що вони тривають  2 місяці та заважають роботі "Луцьктеплу". Керівниця зазначила, що 3 червня першим заступником Луцького міського голови Григорієм Недопадом було підписано розпорядження про чергову перевірку:

Предмет перевірки: оплата праці та виплата заохочувальних компенсацій керівництву та управлінську персоналу. Вибачте, але ми отримуємо заробітні плати на рівні ваших рядових співробітників і не маємо жодних премій!

Щороку ми проходимо міжнародний аудит і готові до будь-яких перевірок. Ми маємо дві подяки: від ЄБРР та Міністерства регіонального розвитку. Натомість я отримую догану від Пустовіта за ведення діловодства. Соромно за колег, які проводять перевірку і прямо кажуть, що мають завдання, щось знайти.

На захист Малютіної стали депутати Луцької міської ради Павло ДанильчукАлла Надточій та колектив підприємства, який оголосив про підтримку керівника. Нагадаємо, що незабаром у Валентини Малютіної закінчується конракт.

Павло Данильчук припустив, що керівництво Луцька, "кошмарячи" підприємство, хоче завести туди "ручного" директора.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Європейський банк реконструкції і розвитку подякував очільниці «Луцьктепла»

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 грудня 2019
10 грудня 2019
09 грудня 2019
08 грудня 2019
22 листопада 2019
11 листопада 2019
10 листопада 2019
07 листопада 2019
01 листопада 2019
29 жовтня 2019
23 жовтня 2019