Поділитись:

Пустовіт хоче провести аудит "Луцьктепла"

Середа, 05 червня 2019, 10:15

Секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт ініціює аудит ДКП "Луцьктепло".

Про це він сказав у середу, 5 червня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради.

Пустовіт зазначив, що перевірка виявила порушення в роботі підприємства, з окремими з яких, на його думку, повинна розбиратися прокуратура:

Через те, що ми не змогли повністю розібратися у ситуації, я підготую звернення до держаудитслужби, щоб вони провели аудит на  підприємстві. Відповідні подання будуть і до прокуратури. Потрібно підтвердити або спростувати порушення, які мають місце.

Директорка ДКП "Луцьктпело" Валентина Малютіна розкритикувала перевірки підприємства, зазначивши, що вони тривають  2 місяці та заважають роботі "Луцьктеплу". Керівниця зазначила, що 3 червня першим заступником Луцького міського голови Григорієм Недопадом було підписано розпорядження про чергову перевірку:

Предмет перевірки: оплата праці та виплата заохочувальних компенсацій керівництву та управлінську персоналу. Вибачте, але ми отримуємо заробітні плати на рівні ваших рядових співробітників і не маємо жодних премій!

Щороку ми проходимо міжнародний аудит і готові до будь-яких перевірок. Ми маємо дві подяки: від ЄБРР та Міністерства регіонального розвитку. Натомість я отримую догану від Пустовіта за ведення діловодства. Соромно за колег, які проводять перевірку і прямо кажуть, що мають завдання, щось знайти.

На захист Малютіної стали депутати Луцької міської ради Павло ДанильчукАлла Надточій та колектив підприємства, який оголосив про підтримку керівника. Нагадаємо, що незабаром у Валентини Малютіної закінчується конракт.

Павло Данильчук припустив, що керівництво Луцька, "кошмарячи" підприємство, хоче завести туди "ручного" директора.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Європейський банк реконструкції і розвитку подякував очільниці «Луцьктепла»

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 липня 2019
15:29
13:14
22 липня 2019