Поділитись:

Чому перший кінозал «Променя» має кілька назв і чому він такий особливий*

Субота, 08 червня 2019, 16:03

Перший найбільший прем’єрний кінозал, а також концерт-хол та просто івент-хол. Чому зал у РЦ «Промінь» має кілька назв та у чому суть?

По-перше, кінозал насамперед є прем’єрним залом кінотеатру Multiplex. Тут показують найочікуваніші прем’єри та касові фільми, подивитися які, хочуть чимало глядачів.

По-друге, цей зал також вважається концерт-холом, де на постійній основі відбуваються концерти український і навіть деяких закордонних зірок. Ті, хто вже побував у цьому залі на концерті знає, що місця для танців цілком достатньо, адже сидіння стільця піднімається і перед тобою 80 на 70 см простору.

А по-третє, великий зал ще називають просто івент-холом, бо тут відбуваються масштабні бізнес-тренінги та майстер-класи.

За весь період роботи РЦ «Промінь» у цьому залі вже виступили такі найвідоміші зірки, як: Сергій Бабкін, Pianoбой, Dan Balan, Jamala, Morandi, Tayanna, Alyosha, Роман Скорпіон, Асія Ахат, Арсен Мірзоян та інші.

З крутих гуртів: The HARDKISS, Бумбокс, ТІК, Один в каное, Vivienne Mort, Kozak System та інші.

А ще відбувалися виступи «Ліги Сміху», «Кварталу 95» звісно ж із Зеленським, «Вар’яти шоу» з Сергієм Притулою, «Дизель шоу», «Мамахохотала», «Замок Любарта», оркестр «Lords of the Sound» та ін.

Разом із тим, в залі проходять майстер-класи, лекції, бізнес-семінари. Тут виступала Маша Єфросініна, Дмитро Комаров та ін.

Ближчим часом у першому залі РЦ «Промінь» очікується виступ «Жіночого кварталу», майстер-клас від Ольги Фреймут та концерт Сергія Міхалка з гуртом «Ляпіс 98».

Квитки можна придбати за посиланням: http://promin.lutsk.ua/concerts#/

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ольга Фреймут приїжджає у «Промінь» із майстер-класом «Ревізія життя»

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 грудня 2019
12 грудня 2019
08:38
11 грудня 2019