Поділитись:

Бійка, політ стільця і запалені трибуни: як проходив матч між "Волинню" і "Карпатами" (фото, відео)

Субота, 08 червня 2019, 22:11

Матч плей-офф за право грати в Прем'єр-лізі України між "Волинню" та "Карпатами" був перерваний у компенсований час через конфлікт між гравцями та вболівальниками.

Про це пише 24 канал.

Львівські "Карпати" перемагали луцький клуб з рахунком 3:1, що гарантувало "левам" збереження в УПЛ.

Наприкінці матчу між гравцями команд виникла сутичка, в яку вирішили втрутитися фанати.

Значна кількість людей вибігла на поле з'ясовувати стосунки. Один з вболівальників жбурнув стілець в напрямку арбітра Максима Козиряцького.

Після цього бригада арбітрів на чолі з Козиряцьким побігла в підтрибунне приміщення. Інформації про те, що матч зупинено або дограно – немає.

Поєдинок також був перерваний у середині другого тайму через те, що фанати почали палити фаєра.