Поділитись:

Тверк, «Я же мать» та чоловік на підборах: у луцькому «Промені» запалив «Жіночий квартал» (фото)

Неділя, 09 червня 2019, 20:00

Суботній вечір у Луцьку 8 червня для багатьох став приємним, легким та комічним, адже вперше у РЦ «Промінь» виступили відомі гумористки із «Жіночого кварталу».

Звичайно, не обійшлося без чоловічої допомоги, але про все – по порядку!

Після вступної пісні учасниць «Жіночого кварталу», із луцькою публікою привіталася акторка «Вечірнього кварталу» Олена Кравець. Вона також жартома назвала екс-керівника «Студії «Квартал 95», а нині президента України Володимира Зеленського, «колишнім».

«Колишній керівник… Кинув нас. Ну взагалі. Знаєте, ми себе покинутими не вважаємо. Він дзвонить, звичайно, інколи. Надзвонює деяким із нас, але ми не беремо трубку тому, що ми завжди зайняті. Сьогодні у нас концерт в Луцьку, що таке? Тому, друзі, ми будемо раді, якщо тепло ваших сердець збережеться до кінця літа. А тепло залу ми відчули ще за кулісами. Ласкаво просимо в «Жіночий квартал», – оголосила Олена Кравець.

Опісля цього лучани реготали від випуску новин на телеканалі «Жіночий світ». Олександра Машлятіна та Валерія Товстоліс озвучили жарти про безпровідні пилососи, новий сезон «Танці з зірками», де в одній парі виступали Леся Нікітюк і Дмитро Комаров, продемонстрували, як виглядають нові тренажери для жіночої самооборони та як можна поєднати на відпочинку спортивне життя і all inclusive.

Згодом Олена Кравець жартома оголосила номер про «Я же мать».

«Я же мать» – це така мать, яка мать її мать, яка вона мать. Вона впевнена, що весь світ крутиться тільки довкола неї та її дитини. Дуже страшно зустріти на вулиці таку «Я же мать», але ще страшніше, коли одна «Я же мать» зустрічає іншу», – представила номер, в якому взяли участь Ірина Сопонару, Катерина Нікітіна та Анастасия Оруджева.

Згодом до них долучилися і актори із «Вечірнього кварталу» – Олександр Пікалов та Степан Казанін.

Однин за одним номери тішили луцьку публіку та змушували сміятися. Чого тільки варта композиція «Малая», яку виконувала Віра Кекелія. А під її спів майстерно танцював контемп «хлопець з району» в спортивному костюмі.

Жінки із «Кварталу…» долучили в свій номер і глядача із залу. Лучанин Олександр підійшов Тетяні Песик за усіма критеріями. Вона разом із Олександрою Машлятіною на прикладі глядача показували робота-ідеального чоловіка. А під кінець номеру розкрили його талант – вміння танцювати 25 танців. Однак лучанам Олександр встиг показати лише три – гопак, танець живота та тверк. Родзиною виступу ще й стало те, що чоловік пройшовся сценою на височенних підборах.

По-особливому жіноча половина залу сприйняла пісні про те, як п’яна жінка телефонує своєму колишньому хлопцеві та як усі дівчата до 4 години ранку «залипають» в Instagram.

Самоіронічний та дуже кумедний номер про те, як дуже худа дівчина прийшла до дієтолога, аби він дав пораду, як їй схуднути просто «порвав» зал. На диво, пігулкою, яка допоможе дівчині, став «Ковбасин».

Лучани також мали змогу оцінити гру Ольги Кияшко-Жуковцової, яку усі пам’ятають із серіалу «Слуга народу», в якому вона зіграла роль помічниці героя Євгена Кошового. В луцькому «Промені» глядачі спостерігали, як майстерно Ольга вжилася в роль Катерини Осадчої, яка брала інтерв’ю в Олега Винника, та як намагалася контролювати ситуацію під час побачення, на якому випила трошки зайвого.

Закінчився вечір жіночого гумору піснею, запальними танцями та щирими усмішками.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 грудня 2019
17:15
14 грудня 2019
15:00