Поділитись:

Будинок скульптора Голованя, церкви, дитсадок: Луцьк знову мінують

Понеділок, 10 червня 2019, 11:50

У Луцьку після надходять нові повідомлення про замінування.

Інформація почала надходити 10 червня після 11:00 години. Серед замінованих об'єктів – будинок скульптора Миколи Голованя, дитсадок №10, котельня на вулиці Володимирській. Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах. 

Відомо, що «замінували» також церкву Різдва Пресвятої Богородиці на вулиці Львівській, одну з церков на вулиці Володимирській, декілька житлових будинків, дитсадок «Джерельце» на вулиці Кравчука тощо. Загалом у новому повідомленні – 10 об’єктів. 

Наразі правоохоронці перекрили усі вказані об’єкти, їх перевіряють необхідні інстанції, людей евакуйовують. Зранку у Луцьку вкотре «мінували» залізничний вокзал. 

Нагадаємо: у Луцьку інформують про замінування з 31 травня. Як повідомили в поліції, повідомлення про замінування надходили з Росії. 

31 травня були повідомлення про буцімто мінування десяти об'єктів в Луцьку. Зокрема йшлося про «Там-Там», «Нову Лінію», районну лікарню, собор, офісу команди Зеленського, Генеральне консульство Польщі, автозавод, Варшавський ринок та інші. Тоді служби перевірили  об'єкти, щодо яких отримали повідомлення про замінування. Вибухівки там не знайшли. Відкрите кримінальне провадження щодо завідомо неправдивого повідомлення.

1 червня було повідомлення про нібито вибухівку в авто на вулиці Винниченка біля офісу команди Володимира Зеленського, про небезпеку в інфекційній лікарні. Правоохоронці перевірили об'єкти та не виявили небезпечних предметів.

2 червня вдруге повідомили про замінування Луцького зоопарку. Окрім зоопарку, «мінували» житлові будинки, вокзал і ТРЦа також кірху і супермаркет. Інформація не підтвердилася. Надвечір «мінували» аптеку у житловому будинку та «Сільпо» у РЦ «Промінь».  

Зранку 3 червня «мінували» обласну лікарню, супермаркет «Наш Край» на Соборності та службу доставки води «Аква-Світ», що на вулиці Волинській, і ЦНАП.  Згодом отримали інформацію про замінування зоопарку, школи № 15, енергоцентру на вулиці Стрілецькій, житлових будинків на вулиці Веселій, 1 і 19 та військкомату. Потім повідомляли про замінування психлікарні, пологового будинку, торгових центрів, спортклубу.  Надвечір також знову евакуйовували пацієнтів інфекційної лікарні. 

5 червня інформували про замінування дитсадка і бібліотеки. 

7 червня повідомляли про замінування замку Любарта, «Там Таму» і всіх лікарень.  А 8 червня мінували магазин «АBC» та магазину «Арка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2019
16:05
05 грудня 2019