Поділитись:

Хто не готовий підписуватися кров‘ю – з‘їдають, – журналістка про заяву Шкітера

Вівторок, 11 червня 2019, 09:30

Журналіста «Першого» Людмила Яворська зазначила, що тих, хто не є "договороздатним", з'їдають ще на низькому старті. 

Так вона відреагувала на заяву співзнасновника Громадянського Руху "СВІДОМІ" Тараса Шкітера про відмову балотуватися у нардепи від партії Вакарчука. 

"Пам'ятаєте емоцію, з якою велика частина українців йде на вибори? "Та не було ж з кого вибирати..." – бідкаємося і не можемо надивуватися, де ж всі "нормальні", "толкові", "достойні конкурувати"... Думаємо, що то випадковість. Але ні. Це – банальні договорняки, які формують бюлетені так, щоб шансів у нас, виборців, не лишалося. А хто "недоговороздатний" в цих договорняках кров'ю підписуватися – того з'їдають. Чітко, жорстко, ще на низькому старті. Так я собі бачу цю ситуацію", – написала Людмила Яворська у Facebook. 

Людмила Яворська><span class=Людмила Яворська

Також вона запевнила, що Тарас Шкітер був би в рази кращим депутатом для Луцька, ніж попередні. 

"Ні, я не велика фанатка чи подруга Тараса Шкітера. Ми взагалі мало знайомі і ніколи толком не спілкувалися. Але так, я впевнена, що він був би в рази кращим депутатом для Луцька, ніж два попередні нардепи-мажоритарники. Яких ніхто в Луцьку після виборів не бачив. Які не зробили за каденцію для міста ні-чо-го. Одним словом, Віктор Левандовський, передайте Святославу Вакарчуку, що він стратив, бо мав реальний шанс на плюс одного толкового нардепа. А Тарасу радила б іти в самовисуванці. Я б проголосувала. А якщо вже я повірила... думаю, шанси повоювати є. Принаймні лучани отримали б право вибору", – додала вона.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 серпня 2019
06 серпня 2019
29 липня 2019
27 липня 2019
26 липня 2019
15:40
25 липня 2019
21:55
24 липня 2019
23 липня 2019
22 липня 2019