Поділитись:

Підприємці-спрощенці Волині стабільно збільшують сплату єдиного податку

Четвер, 20 червня 2019, 09:36

Підприємці-спрощенці Волині протягом січня-травня 2019 року спрямували до місцевих бюджетів 245,4 мільйона гривень єдиного податку.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Тенденцію збільшення надходжень єдиного податку на чверть проти аналогічного періоду торік в області фіксують з початку фінансового року. 

«Чимало підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування належать до так званого мікробізнесу, внесок якого до місцевих бюджетів дуже вагомий. А це означає, що такі бізнес-ініціативи повинні мати підтримку з боку органів місцевої влади та належні умови для здійснення господарської діяльності. Дбаючи про комфорт для легального бізнесу, громада і держава отримують належні кошти до бюджету і легальні робочі місця», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як розповіла керівник волинських фіскалів, позитивна динаміка за підсумками п’яти місяців поточного року характеризує ситуацію зі сплатою єдиного податку серед усіх груп суб’єктів підприємництва-спрощенців.

«Серед чинників росту надходжень – якісний податковий супровід малого бізнесу з боку фахівців ДФС. В Центрах обслуговування платників підприємці завжди отримують адміністративні послуги відповідно до затверджених технологічних вимог та необхідну консультаційну допомогу. Важливо, що дедалі більше підприємців активно користуються електронними сервісами ДФС», – підкреслила Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, з початку року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 188,3 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи – 34.1 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 22,9 мільйона гривень єдиного податку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 листопада 2019
08 листопада 2019