Волинські спортсмени стали золотими призерами Європейських ігор у Мінську.

З 21 по 30 червня Мінськ приймає ІІ Європейські ігри. Збірну України представляють 198 спортсменів у 15 видах спорту. Серед них – шестеро волинян.

• Повх Марія – веслування;
  • Коб Тетяна – бокс;
  • Гуцол Євген – легка атлетика;
  • Даниленко Данило – легка атлетика.

За результатами другого дня змагань, волинські спортсмени вибороли дві золоті медалі. Данило Даниленко показав найвищий результат в змішаній легкоатлетичній естафеті на дистанції 4×400, а Євген Гуцол – у змішаній легкоатлетичній естафеті-переслідуванні – 800м - 600м - 400м - 200м. Обидва спортсмени є учнями обласної школи вищої спортивної майстерності.

Окрім того, ковельська боксерка Тетяна Коб здобула першу перемогу у боксерському поєдину. У ваговій категорії 51 кг у попередніх поєдинках (1/8 фіналу) волинянка перемогла білоруську боксерку Вольху Лущик