Поділитись:

Що подивитися у кінотеатрі «Променя» цього тижня (відео)*

Середа, 26 червня 2019, 18:45

Цього тижня у кінотеатрі Multiplex покажуть фільми на будь-який смак.

«Вчора»:

Уявіть собі світ, де всі забули про The Beatles… Молодий талановитий музикант розуміє: не можна втрачати такий шанс і видає хіти легендарного гурту за свої власні. Концерти, шоу, записи, слава і визнання! І це не сон, а нова комедія від оскароносного режисера Денні Бойла.

«Божевільна парочка»:

Шарлотта Філд – одна з найвпливовіших бізнесменок планети. Цілеспрямована, розумна, чарівна – вона чудова в будь-якій справі. Фред Фларскі –талановитий, але ексцентричний і схильний до саморуйнування журналіст. Вони не мають нічого спільного. окрім того, що вона – його перше кохання. І ось через роки вони випадково зустрічаються знову. Фред зачаровує Шарлотту, і вона несподівано для всіх (і для самої себе) наймає його як спічрайтера для своєї передвиборчої кампанії... Їх возз'єднання запускає ланцюжок запаморочливо-безглуздих і небезпечних подій світового масштабу.

«Анабель 3»:

Щоб стримати Анабель від поширення хаосу, демонологи Ед і Лоррейн Воррени ховають одержиму ляльку. Тепер вона лежить під освяченим склом у замкненій кімнаті артефактів у будинку Ворренів. Однак безпросвітна ніч жаху чекає на мешканців будинку, коли Анабель пробуджує злих духів кімнати. Їхньою новою мішенню стає десятирічна дочка Ворренів Джуді і її друзі…

«Готель Мумбаї»:

Реальна історія облоги готелю «Тадж-Махал» в Мумбаї групою терористів у 2008 році. Три дні протистояння смерті, три дні боротьби за виживання. Серед гостей та персоналу готелю знайдуться відчайдухи, що готові ризикнути всім, аби захистити тих, хто поруч.

Квитки можна придбати на касі РЦ «Промінь» або ж на сайті: https://multiplex.ua/ua/cinema/lutsk/promin

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2020
20 січня 2020
17 січня 2020
16 січня 2020
15 січня 2020
14 січня 2020
11 січня 2020