Поділитись:

Де і за скільки вчаться у Луцьку танцювати дорослі (фото, відео)

П'ятниця, 28 червня 2019, 10:00

Вчитися танцювати ніколи не пізно. Так вважають лучани, які, не зважаючи на свій вік, вчаться танцювати запальну сальсу чи бачату, чи танець на пілоні. Або ж приходять сімейною парою, аби навчитися танцювати сучасні бальні танці. Танцюють навіть у 55-річному віці.

Отож, для тих, хто усе життя мріяв, але усе ніяк не наважувався чи не знаходив час, «Конкурент» розпитав, де і за скільки у Луцьку вчать танцювати дорослих.

Сюди входять як комунальні заклади, так і приватні. Інформацію ми отримали з відкритих джерел та контактів безпосередньо зі школами танців.  

У деяких танцювальних школах Луцька набору на заняття з танців зараз немає. Нові групи будуть набирати переважно із серпня. Є й такі, куди можна приходити постійно.

SI Bailar Social dance Club, пр. Волі, 41а

У клубі заняття проходять двічі на тиждень – у вівторок та четвер. Є три групи: 18.00 – Salsa-Bachata Lady Style, 19.00 – група продовжуючі (танцюють пари), 20.00 – група початківців (танцюють пари). Ціна – 70 грн за заняття або абонемент на 8 занять у місяць – 450 грн. Ціна за пару – 650 грн у місяць. Є індивідуальні та групові заняття.

Тренер з танців для дорослих Ірина Бондаренко розповідає, що танцювати вчаться як молоді хлопці і дівчата, так і старші чоловіки та жінки. Приходять сімейні пари.

«Мені дуже цікаво з парами працювати. У сімейному житті вони одні, а тут вони відкривають і бачать один одного по-іншому. За ними і спостерігати цікаво. Коли ми танцємо парами, то, зазвичай, не маємо постійних партнерів. Навіть якщо приходить сімейна пара, то ми цей момент обговорюємо, що тут немає місця для ревнощів, наприклад. Інший партнер потрібен для того, аби той, хто танцює, мав змогу відчувати себе з іншим партнером. Найстаршому танцівникові, до речі, під 60», –  розповідає тренер.  

Каже, якщо людина відвідує усі заняття, то за місяць якісь основи, простий танець людина може уже засвоїти.

Клуб спортивного танцю "Фортуна", вул. Чорновола, 3

Тут – спортивно-бальна хореографія для дорослих. Але оскільки у групах багато дітей, то у клубі ще не знають, чи будуть заняття для дорослих. Набір, якщо він буде, розпочнеться приблизно у жовтні. Торік місячний абонемент коштував 200 грн за три заняття у тиждень.

Школа сучасного танцю "Stylez Studio", вул. Ковельська,16

Заняття з нouse, hip hop у школі проходять щовівторка, щочетверга та щосуботи. А у понеділок, середу та п'ятницю - у "Diamond". Абонемент – 450 грн, одне заняття – 70 грн.

Фітнес-центр "Інтер Атлетика", вул. Єршова, 11

У центрі лучани мають змогу навчитись танювати зумбу та полденс. Заняття з зумби проходять двічі на тиждень – у вівторок та четвер о 19.15. 8 занять коштують 380 грн, 12 занять – 430 грн. Полденс – також у вівторок і четвер о 19.00 і о 20.00, ціна за за 8 занять – 400 грн, за 12 – 500 грн.

Клуб сучасного бального танцю "СК-ДЕНС", вул. Винниченка, 30

Новий набір буде приблизно у серпені-вересні. Танцювати тут вчать соціальні й бальні танці. Заняття – щодня. Абонемент на місяць коштує 450 грн або 50 гривень за годину. Можливі й індивідуальні заняття за ціною 200 грн (одна людина або пара). 

Танцювальний клуб "DIAMOND", пр. Волі, 31

Якщо вам закортіло спробувати суміш різних танцювальних стилів – мікстайл, то тут такі заняття проходять у вівторок, четвер о 19.00. Стріп-пластика – у ті ж самі дні о 21.00, у суботу  – о 18.00. Вчитися танцювати тверк тут можна щопонеділка, щосереди й щопятниці о 21.00. Абонемент на місяць на 12 занять коштує 450 грн, на 8 занять – 340 грн. Ціна разового заняття  – 60 грн.

Палац культури, вул. Богдана Хмельницького, 1

У Палаці культури повчитися сучасних бальних танців можна буде з 1 вересня. Коштує це 200 грн у місяць, заняття – тричі на тиждень. Запис розпочнеться приблизно з 27 серпня.

Клуб спортивного танцю "Форс", студії "M'Go", вул. Рівненська (район Лучеська)

У клубі триває набір на липень-серпень на сальсу та бачату. А до інших груп можна приєднатися уже зараз. Заняття – в понеділок і середу. О котрій –  у клубі ще не вуизначилися, але не раніше 18.30. Заняття коштують 400 грн на місяць. Можливий перший пробний урок за ціною 50 грн. 

Спортивний клуб PLAZA, Рівненська, 127

Кожен бажаючий може тут навчитися танцювати тверк та відвертий танець стрипденс. Заняття – у вівторок та четвер. 8 занять з тверку коштують 400 грн, початок – о18.00. Стрипденс: 8 занять по півтори години – 500 грн на 20.00 у вівторок та четвер. Стрипденс – понеділок, середа, п'ятниця (12 занять по годині) – 500 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20:10
21 листопада 2019
09:00
20 листопада 2019