Поділитись:

«Охрана, отмєна. Він вночі назвав мене Лєна, а я – не Лєна…»

Понеділок, 01 липня 2019, 07:40

«...Я – Яна. Охрана, виведіть, бо ляже, як встану…»

У травні ставила новинку, типу пісня ковельчанина стала хітом. Тоді було багато критики. Мовляв, який же це хіт. А я от тоді на нього і підсіла. 

Так все-таки народ вирішив, що пісня – хіт. І таки – класний. Бо має більше двох мільйонів переглядів.

І мені пісня подобалася. Доки не приїлася.

...Значить, сіла я у маршрутку «Луцьк-Львів». Приготувала навушники, аби у дорозі слухати музику. Обожнюю їздити, особливо, коли їхати далеко… Проте тільки-но ми виїхали з міста, водій позбирав гроші у тих, хто вирішив не купувати квиток у касі автостанції, як у салоні зазвучала «Охрана отмєна».

Навушники не одягала. Пісня ж класна. І про себе подумала, що добре, що не шансон. Бо наші водії таки добряче в печінках сидять через отаку от музичку.

Потім пісня зазвучала знову. Потім – ще раз. Чесно – здивувалася. Бо водієві було десь ну так за сорок. Коли пісня прозвучала десь так раз шостий, пасажири у маршрутці почали переглядатися і посміхатися одне одному. Не смішно було лише водієві. Він собі уважно стежив за дорогою, що, власне, головне, і робив вигляд, що то так треба. Відволікався лише на те, аби мотнути назад на старенькій магнітолі.

Вдягла навушники. Проте цікавість брала гору і я час від часу таки знімала, щоб послухати, що слухають пасажири. Улюблений хіт водія звучав приблизно півгодини. Безперестанку. Пасажири мовчали. Пізніше водій увімкнув радіо. А я у навушниках слухала свою музику.

Проте у моїх навушниках є один недолік: вони розрядилися. І ще півгодини до Львова я їхала під знову ж таки відому усім пісню. Намагалася думати про щось своє, зосередитися на тому, чому я їду у Львів і як то мені, вирішивши нагальні справи, встигнути прогулятися містом. Проте у мене не виходило.

…Вкрай важливо водіям міжміських маршрутів думати, яку музику вмикати. Не можна ж забувати, що в салоні водій не один. Часто там знаходиться більше сорока пасажирів. З різними смаками і уподобаннями в музиці. Звісно, усім догодити нереально. Але от шансон і одна і та ж пісня – це щось трішки не те...

…Ще довго у моїй голові крутилося: «Ти ляжеш, ляжеш, як встану я». Та й, мабуть, у пасажирів тієї маршрутки також.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020
23 лютого 2020
20 лютого 2020
19 лютого 2020
14 лютого 2020
12 лютого 2020
11 лютого 2020
10 лютого 2020
09 лютого 2020
07 лютого 2020